Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha hazamegyek munkaidőben,...

Ha hazamegyek munkaidőben, mert az egyik kollégámmal úgy összevesztem, hogy nem tudok egy légtérben maradni velem, kötelesek azonnali hatállyal elbocsájtani?

Figyelt kérdés
2018. máj. 17. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De a főnököddel azért tisztázd a dolgot.
2018. máj. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kötelesnek éppen nem kötelesek elbocsájtani, de szerintem megtehetik.

Szerintem ez kimeríti a súlyos szabálysértés fogalmát. (munkaidőben normális indok nélkül elmenni)

2018. máj. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

nem mehetsz haza munkaidőben, ha nem enged el a főnököd.

a munkaidő nem szabadon felhasználható dolog, azt a munkahelyen kell töltened, MUNKÁVAL. ezért kapod a fizetésed, erre SZERZŐDTÉL.

az azonnali hatályú felmondás a munkáltató részről az, ha súlyosan megszeged a munka szabályait, akár ez is lehet, de ezt a

2018. máj. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

főnököd dönti el.

nem köteles elbocsátani, de írásban figyelmeztethet.


nem hiszem, hogy az a jó megoldás, ha összeveszel a munkatársaddal, hogy lelépsz.


egyszerűen rendezd le a személyes konfliktusod, vagy jelezd a főnöködnek.


vagy keress másik melót, mondj fel.


a hülye munkatárs is lehet ok arra, hogy válts.

2018. máj. 18. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha két beosztottam összeveszne és az egyik elmenne munkaidőben a munkahelyéről (és sem az előzményről-fejleményről nem tudnék), akkor azt rúgnám ki, aki munkaidőben a munkahelyét elhagyta. Természetesen nem ilyen egyszerű, mindennek megvan a maga ideje és helye. Az biztos, hogy kapna egy szóbelit és utána kivitsgálnám, hogy mi történt. Igyekeznék jó/jobb vezetője lenni, de nem hagynám

Szó nélkül.

2018. máj. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!