Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ezen áll minden, mit tegyek?

Ezen áll minden, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval elég cikinek érzem magam de ilyen vagyok...lenne egy külföldi állás, a párommal mennék ki..napi 10-12 óra. 2 rokonom már kint van. És hát én valamilyen szinten antiszoc.- nak is érzem magam. Mert akkor lennék nyugodt ha azon a munkahelyen együtt lennénk...szóval egy helyen , egy csapatban, egymás mellett. De a rokonom mondta hogy a párokat is szét szokták osztani..szóval nem biztos h minden nap vagy mikor lennénk együtt. És igy félek ettől..ő adna erőt ha mellettem lenne..de egyedül félek nem menne úgy ...:( de a pénzre sajnos nagy szükségem lenne...

ti mit tennétek? ki mennétek igy? eléggé félek :(((


L/22



2018. máj. 19. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha jól fizet,menjetek ki!

Nem jó állandóan sülve főve együtt lenni a pároddal,nem biztos,hogy neki is jó és neked is muszáj lenne önállósodni egy kicsit.

Elég délután,és otthon együtt lenni,munkahelyen is,az már sok!

2018. máj. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha több műszakos, és úgy oszthatnak szét, akkor szívás, de ha csak külön területen lennétek, viszont egy időben, azzal szerintem nincs semmi baj, még szünetekben is összefuthattok, ha egyszerre van. Ha nem időbeni eltérésről van szó, akkor ne aggódj miatta, több műszakosnál már meggondolandó, mert így 10-12 órában nem is nagyon találkoznátok jóformán, csak hétvégente.
2018. máj. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha stabil a háttér, biztos a fizetés, akkor menj, én nem hezitálnék. A többi adja magát, én piszok motivált lennék, ha ugyanazzal a melóval többszörösét kereshetném, mint itthon.
2018. máj. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Menj.

Tudom, milyen az, ha félsz, de felnőtt vagy, nem foghatják rokonok a kezed életed végéig.

Vagy esetleg nem beszéled a nyelvet, hogy ennyire félsz? Mert akkor érdemes megtanulni előtte.

2018. máj. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha nem beszéled a nyelvet,ne menj ki.

Egyébként nagyon nem egészséges ez a hozzáállás,szakember segítségével kezdened kéne ezzel valamit (nem bántásképp írom).

2018. máj. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

En se vagyok az a nagy baratkozos fajta, foleg hogy kulfoldon nem az anyanyelvemet hasznalom, megis talaltam munkat, elmentem dolgozni ugy hogy senkit se ismertem.

Most mar a felesegem is ott dolgozik ahol en, igaz hogy mas munkat vegez, muszakunk is mas de azert neha latjuk egymast a munkahelyen :)

2018. máj. 22. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!