Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nincsenek barátaim. Hogyan...

Nincsenek barátaim. Hogyan valtoztassak ezen?

Figyelt kérdés
Egy 14 éves srác vagyok. Az iskolában nem bírtak se engem és énsem őket,valahogy az osztálytársaim úgy gondolták mindenki mindenkivel barátkozik aztán összevesznek nem barátkoznak és megint. Előröl 1 héten kb 2x mikor gondoltam egyet hogy menjek másik iskolába,és tanácsolták a magántanulóságot. Teljesen rendben van minden de nagyon nemtudok társaságba kerülni. 1 emberrel beszélgetek aki legalább végigtud hallgatni de ő sem az az igazi barát és kb 300km erre lakik tőlem. Hogyan tudnék barátkozni? Akikkel tudok találkozni legalább 1 ember lenne. Vagy csak beszélgessek velük :C eléggé pánikban vagyok már hogy senkivel nemtudok beszélgetni sem. Aki segít annak köszönöm <3

2018. febr. 23. 03:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Vannak tesoid van uncsitesoid?

Én tesok uncsitesoim által lettek havarjaim tök jókat lehet bandázni


Hol laksz? Közeli szomszédsrác és annak a haveri köre


Kezdjük ott mindjárt új suliba mész 14 éves vagy akkor most lesz a ballagás

Új suliba is tudsz

2018. febr. 23. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!