Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Úgy fest, hogy nem állok ki...

Úgy fest, hogy nem állok ki magamért?

Figyelt kérdés

Egyetemet végeztem , gyógypedagógiát, de több mint tiz eve , kulföldön próbáltam boldogulni , vegul ovódában , mindenhol dolgoztam , szakmamban nem .

Most mégis szellemi kihivásokkal kuzdö gyerekekkel akartam foglalkozni , akik agresszivek is , van egy speci iskola ahova járnak , értelmi szintjuk kb 2 év körul van , es mar nagyok.

Amikor kezdtem a munkat nem tamasztottam elvarasokat , mert nem tudtam ha fogom birni ezt a munkat , gondoltam megpróbálom es utana meglatjuk .

Hat nem volt könnyu . Több hónap kellett mig belerazódtam , nem 1-2 nap , amennyi az introdukció, es biza elöfordult h a diak elszaladt tölem , nem voltam eleg gyors ( tornaórán , erdöben ) es kollegak kellett összeszedjek.

Tehat idö kellett amig belejöttem , most mar elkapokbarkit , de jó párszor meglepetes megbenitott az elejen, ami bakikat eredmenyezett .

Most mar jól megy minden, de órabéresmaradtam , nem sikerult allandosittatnom magam, es azt hiszem h a beszokás alatt leirtak , most mar hiaba vagyok gyors .

Beszeltem a fönöknövelhogy szeretnem ha hosszútávon alkalmaznanak , de csak hebegett habogott , szokasos standard szöveg , h büdzse stb , es marad minden a régiben.

Tehat csak kialltam magamert es elmondtam mit szeretnek , de annyival maradtam . Anyam szerint a munka azmunka , es ne lepjek ki amig mas nincs .

Kar h nem voltam hatarozott az elejetöl de most mar kesö?

Mit szóltok?



2018. máj. 21. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit akarsz és milyen kiállásról beszélsz. Szólt neked valaki, bántottak téged, fenyegettek felmondással mert nem jól végzed a munkádat, keresett a kontroller, hogy nincs rád pénz ? Akkor nem értem milyen kiállásról beszélsz te, miért álltál ki ?!
2018. máj. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Állandósittatni szerettem volna magam, ha nem tiszta . Ennek adtam hangot
2018. máj. 21. 20:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Határozott szerződésed van és határozatlan idejűt szerettél volna ? Nem tudnak kigazdálkodni valószínűleg. Majd egyszer, öt év múlva, ha akkor ott leszel még.
2018. máj. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!