Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkaidő végén ti zuhanyoztok...

Munkaidő végén ti zuhanyoztok ha van erre lehetőség?

Figyelt kérdés
Mert nálunk nagyon okosan vannak zuhanyzók,csak éppen annyi ideje van mindenkinek hogy gyorsan felöltözzön,aztán irány a céges járatok,épp el lehet érni,így erre nincs idő.Kocsival nagyon kevesek járnak.Azt meg főleg nem értem,hogy állítólag olyan a víz minősége ezen a helyen,hogy emberi fogyasztásra nem alkalmas,nem is szabad inni csapvízből,akkor ez a víz a bőrre akkor nem ártalmas ? Ha lenne időm se mernék ezek szerint benne megfürödni,mert valami miatt tilos belőle inni.
2018. máj. 22. 23:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Én meg szokta fürdeni, ingyen van a víz és sokkal jobban is érzem magam munka után tőle, azért mert nem szabad inni belőle attől még fürdésre alkalmas nekünk is ki van írva hogy nem ivóvíz, nem lesz semmi bajod nyugi.
2018. máj. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
"« Ártalmatlan víz » ivása kis mennyiségben (tévedésből) nem árthat semmiképpen sem az egészségnek. Amikor ezt a vizet esővízből állítjuk elő, minősége fizikai-kémiai szempontból tökéletes. Viszont tartalmazhat néhány száz ártalmatlan- és néha tízes nagyságrendben fekáliás baktériumot (coli- és streptococcus), 100 milliliterenként. Belga családok százezreinek több éves tapasztalata szerint az ilyen víznek a tisztálkodásra, mosogatásra, mosásra, stb. való használata semmilyen egészségkárosodáshoz nem vezet. Túlnyomó többségük még fogmosásra is használja. Az ilyen vízben fürdetett csecsemők százezrei ma már fiatal és egészséges felnőttek."
2018. máj. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Persze a kérdésem arra irányul,hogy ti zuhanyoztok-e munka után.Illetve minek raknak zuhanyzókat pl. egy 5 ezer fős gyárba,amikor senkinek nincs ideje munka után zuhanyozni,mert rohanni kell a buszra.Igaz én csak 20 percet döglődök a buszon idézőjelesen,valakik ezerszer több időt,saját magamnak kellemetlen így ülni valaki mellett,főleg ha máson is érzem a kellemetlen szagot,most ezt egy parfüm nem nyomja el.
2018. máj. 23. 00:26
 4/9 anonim ***** válasza:
Dolgoztam gyárban egy ideig. Aki világ életében - még a szocializmusban - kezdte a gyári munkát, mind ment zuhanyozni, mert gondolom ezt szokták meg. Nézni a sok meztelen segget nekem nagyon furcsa volt, nekik nem. Én inkább felvettem a reggel felvett tiszta ruhám, hazabuszoztam és otthon rendbe tettem magam. Soha többet nem akarok ilyen látni, mert az öltöző is olyan szűkös volt, hogy kaptunk egy szekrényt, ami kb. 40 cm széles volt, és egy sorban mint a heringek... Egymás hegyén-hátán. Szörnyű. A gyárat is leírom: Chio
2018. máj. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja, és a laborosoktól kezdve az középvezetőkig mindenki így öltözött. Mondjuk ők sem zuhanyoztak, mert nem is volt miben megizzadniuk. :D
2018. máj. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja,hát nálunk persze nincs olyan hogy egy titkárnő együtt öltözik valakivel ,mivel jóval később jön,meg jóval korábban megy,igaz ugyanabban az öltözőben öltözik,érdekes mód ugyanúgy van nekik különjárat,persze ez már más téma.
2018. máj. 23. 00:50
 7/9 anonim ***** válasza:

Dehogy zuhanyzok a munkahelyemen. Érdekesség, hogy ez Angliában nem szokás, pedig voltam kukás is.

Ahogy visszaértünk a telephelyre, mindenki rohant hazafelé.

Egykét bevándorló persze akad, de 30 zuhanyzóból 2 ha van használva naponta kb. Tudom, mert takarító is voltam ott egy ideig. Bementem-kijöttem, mert voltak napok, hogy egyszerűen nem lépett be senki.

2018. máj. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem szoktam, de mostanaban gondoltam ra. Nalunk nincs ceges jarat meg ilyesmi, Budapesten dolgozom, es a zuhanyzo is kulturalt, egy db van a noi oltozoben a mosdoban, be lehet zarni, aki kezet akar mosni az meg atmegy addig az oltozo melletti noi mosdoba. (Ott van a wc kulon, az oltozoben a zuhanyzos helyisegben csak egy csap van meg.) Senki nem szokott zuhanyozni, de mostanaban mar jo lenne azert ilyen melegben nem koszosan hazamenni.
2018. máj. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne tusolni? Ha gondod van a víz minőséggel, akkor szólj az ÁNTSZ-nek, ha a farkad méretével, akkor a pszihológusodnak.
2018. jún. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!