Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Akiket felvettek gyárba...

Akiket felvettek gyárba dolgozni, a jelentkezéstől számolva mennyi idő telt el, hogy munkába tudott állni?

Figyelt kérdés
2018. jún. 1. 01:15
 1/7 A kérdező kommentje:
1 éve hirdeti magát folyamatában egy gyár, 1 évvel ezelőtt megvolt adva a gyár helyi hr-esének az email címe, oda várták a jelentkezéseket nyolc általánossal. Elküldtem, nem történt semmi, nem kerestek. Az idén rengeteg név, elérhetőség megint. Felhívtam az egyik telefonszámot, egy ipse azt mondta, fullon vannak nincs felvétel. Erre rá két hétre egy munkaközvetítőnek adták be, hogy embereket keresnek azonnali kezdéssel. Jelentkeztem, kerestek, de az azonnali kezdés úgy néz ki, hogy a hirdetés megjelent májusban és majd valamikor júniusban lehet gyárlátogatásra menni. Ha majd aktuális akkor újra keresnek. Mi ez, mi van ilyenkor, ez valami vicc, szívatás ?????
2018. jún. 1. 01:28
 2/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk lehet, hogy nem kellene a sült galambra várni??? Amikor a férjem jelentkezett egy gyárba, akkor is az volt, hogy megvolt a tesztírás, aztán napokig sehol semmi. Ekkora felhívtam és felelősségre vontam őket, hogy a férjem tesztje lett a legjobb, akkor miért nem dolgozhat még? Érdekes módon 2 nap múlva mehetett. Ha nem szólok, sztem sosem értesítették volna. Egyébként velem is mindig ez volt, ha nem lettem volna kellően erőszakos, akkor várhattam volna az értesítéseket. (Mondjuk gyárban sosem dolgoztam, de mindenhol ez van.)
2018. jún. 1. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg normális helyen nem kell erőszakoskodni,mert visszaszólnak.Én megírtam a tesztet,rá 2 napra hívtak,volt pár nap oktatás,és utána egyből munka.Nagy valószínűséggel átjáróház lehet az a gyár,olyan mint az enyém.Sorra veszik fel az embereket,de sokan le is számolnak,és így állandóan keresik az újakat.
2018. jún. 1. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ahogy a hármas írja.

Én inkább azon gondolkoznék mi baj velem (a 8 általánoson kívül), hogy elhajtanak még ilyen pozíciónál is.

2018. jún. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2# Neked nem férjed van, hanem csajod, a jelek szerint .....

Aztán meg megy siras, ha a csajod miattad van szivatva bent a gyarban....

2018. jún. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

# 4: Engem tesztírásra sem hívnak, mivel nem reagálnak vagy a telefonba egyszerűen beleböfögi ilyen jobb oldalon kapanyél, bal oldalon kombájn kulcs stílusú ember, hogy nincs felvétel, miközben pörög a hirdetés.

Az iskolai végzettségeimet meg leszoktam tagadni, nem írom oda a jelentkezésbe.

2018. jún. 1. 20:49
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindegy is már, költözni készülök jó ideje, úgyhogy gyárazzon a 8 osztály.
2018. jún. 1. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!