Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyi idobe telt beleszoknod...

Mennyi idobe telt beleszoknod a munkadba es teljesiteni a feladataidat?

Figyelt kérdés
Tanitottak, segitettek a munkatarsak fonokok?

2017. jan. 7. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Volt vagy egy hónap, mire helyreraktuk a dolgokat. Mindig jött a "pörögj fel" duma, csak sajnos nem arra szerződtem, amit elvártak volna tőlem. Aztán próbaidő végén mondtam, hogy ezt így nem tudom vállalni, nem is akarom, meg nem is megy. Vagy azt csinálom, amire szerződtünk, vagy viszontlátásra. Ezután 7 évet dolgoztam ott, abban a munkakörben, amire legelőször jelentkeztem :)
2017. jan. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én négy hónapja vagyok. Még mindig nem megy.
2017. jan. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az 5. hónapban sikerült felvennem a fonalat, frontálisan nem segítettek, de a háttérben figyeltek.
2017. jan. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy hónap volt kb. a régi munkahelyemen, segítettek ha megkérdeztem amit nem tudtam, csak úgy maguktól nem igazán.

Az új helyen egy-két hét alatt mindent megtanultam, rendesen elmagyarázták, betanítottak, megmutatak mindent.

2017. ápr. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!