Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan keressek így nekem...

Hogyan keressek így nekem megfelelő munkahelyet? Van rá esély?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy hamarosan végzek az egyetemmel, és munkát kell keressek. Mérnöknek tanulok. A gond az, hogy a kiválasztott egyetemen nem volt az a szakirány, ami mint utólag kiderült engem a leginkább érdekelne. Vagyis belenézegetve más egyetem tárgylistájába, én így gondolom. Sajnos a jelenlegi egyetemem teljesen más irányba mentek el. Mit gondoltok, hogyan kellene folytatnom a továbbiakat ? A szakmai gyakorlatot eltudom inteni, hogy olyan helyen végezzem, ahol ilyesmikkel foglalkoznak, de félek, hogy kivágnának, vagy hülyének néznének, mert nem értenék semmihez. Diploma után próbálják olyan állásokat keresni, ahol ilyesmikkel foglalkoznak, esetleg alacsonyabb bérért , míg betanulok ? Vagy otthon, munka helyett kezdjem el könyvekből tanulgatni az anyagot ?


Mondjuk a mostani se rossz, anyagilag lehet hogy még jobban is megéri, csak minden nap a fejemben van, hogy lehet, hogy nekem azt kellene csinálni.


2018. jún. 3. 14:06
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Aha biztos.


Ezt tenném a helyedben:


Szólnak pár "mókusnak" az egyetemen, pár ilyen "csávó" aki professzornak nevezi magát hogy bocs de holnap már nem jövök.


Vagy mint egy munkahelyen "beadod a felmondásod".


Aztán keresel egy céget ahol minél magasabb a fizetés, és mivel ebben az országban munkavégzés nincsen, minden reggel veszel újságot és azzal elvagy délután 4-ig.


Aztán mész haza és eszel iszol.


Nemde?

2018. jún. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Semelyik mérnök nem készen jön az egyetemről, gyakorlati helyeid legyenek, minél több! Sőt meg kellene próbálni a gyakorlati helyen maradni.

Aki felvesz, az tisztában lesz vele, hogy pályakezdő vagy.

2018. jún. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!