Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Váltottál már munkahelyet a...

Váltottál már munkahelyet a kollégáid miatt?

Figyelt kérdés
Röviden mesélj róla.. 29f
2018. ápr. 7. 08:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen persze. Sajnos ez gyakori sokaknál. Én a főnököm miatt hagytam itt egy céget 2 év után. De én nem elbújtam hanem elmondtam neki a problémám ès hogy milyen alja stílusban beszél velem ezt màr más rég nem tolerálná. És elnézést kért meg maradjak stb és 2 honap után újrakezdte...
2018. ápr. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Miazhogy! Ráadásul 1db nő miatt, a többivel érdekes módon jóban voltam. Olyanokkal vádaskodott, ami nem igaz.
2018. ápr. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Persze. Ott ahol nem érzem jól magam, nem fogok maradni. Nem vagyok saját magam ellensége. Bárki megteheti, a legtöbb helyen már nem a dolgozók versenyeznek a munkahelyekért, hanem a munkahelyek a dolgozókért.
2018. ápr. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Időnként erősen elgondolkozom rajta aztán amikor ezt látják, akkor általában visszavesznek a "kedves" munkatársak. Meg van alapból akinek már oda sem köszönök, egy szót nem váltok vele, azóta elkerülnek.
2018. ápr. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem váltottam még munkahelyet kollégák miatt.
2018. ápr. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Másik amit nem szeretek, hogy vannak munkatársaim akik nem korrektek és konkrétan hazudnak.


Jártam például úgy, hogy felhívtam terepen lévő munkatársam. Kérdeztem, mikor tudnánk átnézni egy feladatot. A válasza: "5-ig dolgozom addig nem érek rá, 5 után pedig nem dolgozom szóval nem érek rá".


Itt egyrészt közöltem vele, hogy nem az volt a kérdés, mikor mit csinál, a kérdés az volt, mikor tudjuk átnézni. Másrészt mondtam, hogy jelezzen ha neki megfelelő.


Nem keresett, majd a projekt vezetőnek simán azt mondta, hogy velem átnézte. Ott bukta be a dolgot, hogy én folyamatosan a projekt vezető mellett dolgozom, látja, hallja kivel-mit egyeztetek le.


Igazából alapvetően a helyzetet nem értettem. Hogy miért kellett hazudnia? Nem életbevágó feladat volt, nem múlt rajta semmi, megmondhatta volna tisztán, hogy még nem ért rá átnézni. Ehelyett inkább kamuzott egy tét nélküli dolognál és innentől gyakorlatilag minden lépését figyelni kell.

2018. ápr. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy hely, ott beadtam a papírokat és mentem máshova.


Olyan szintű "diliház" volt hogy nem tudtam elviselni, ha nem lépek le komolyan mondom tömegverekedés lett volna, de lehet volt is csak már nem vagyok ott.


Végén már olyanok voltak hogy jött egy fickó "valami vezetőnek". Mondom ok., jön a fickó, mindenkivel kezet fog, kis duma, másnap már nem láttuk. Kérdezzük hol a fickó? Nem tudja senki, na aztán innen durvultak el a dolgok.


Aztán jött pár ügyvezető a céghez, a régebbi meg mindig valami rendőrségi ügybe keveredett.


Na most nem is tudom mi van a céggel.

2018. ápr. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nalam minden fizetes fuggo ott kezdodik h magam miatt jarok be dolgozni penzt keresni a tobbi masodlagos altalaban jol kijovok az emberekkel de vannak megugorhatatlan egyenek vagy egyen nos ez esetben at ugrok az illeton s levegonek nezem mert se erdekem se hasznom abbol hogy epitgessem a sehova nem vezeto kommunikaciot anyagiakra vissza terve van az a penz amiert egy ket patkanyt elturok de minimalber koruli melohelyrol nyilvan pattannek ido elott.kinottem mar a jopofizasbol vagyok en s vannak a tobbiek alapvetoen ember szereto vagyok s mindenki fele kedves vagyok igy sok csalodas nem ert de egy ket kutya mindenhol van kivetel nelkul nos az ilyen szerencsetleneken csak szanakozni tudok s hagyom h tapicskoljon a sajat nyomoraba.kirohogom s ennyi szarul fizeto melot igy is ugy is ott kell hagyni a kutyak meg csak raadas.
2018. ápr. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!