Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ahhoz mi kell hogy valaki...

Ahhoz mi kell hogy valaki muszakvezeto legyen egy gyárban? Mit kell ahhoz tenni?

Figyelt kérdés
En is lehetnek az?? Ez sokkal könnyebb melo sokkal több pénzért. Azt mondjak regen a muszakvezeto is csak egyszerű munkas volt oszt eloleptettek egyszer csak. Mit tegyek hogy engem is eloleptessenek?? Iskolam is van okj-s szóval en tanult ember is vagyok.

2018. jún. 6. 18:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%
Azokat szokták előléptetni, akik jól tudnak nyalni.
2018. jún. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
35%

Van ahol egyből annak vesznek fel,ez ritkább, de van ahol belső "pályázat" alapján lehet bekerülni. Gyakorlatilag folyamatosan szemérmetlenül nyalni kell az adott felettesnek,besugóskodni ,kerülni a melót, okoskodni, vagy valakinek a valakijének lenni.


Azt felejtsd el hogy példaértékű hibátlan melóval kiérdemled. Majd hülyék lesznek egy jól húzó lovat kilőni. Ott fogsz megrohadni a soron,de te lehetsz a hónap dolgozója :D

2018. jún. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%
Leszarják a gyárban, hogy mid van (mellesleg az okj nem egyenlő a tanult emberrel). Ez tény és való, hogy nyalni kell mindenfele. Változó, hogy hogyan kerülsz ilyen pozícióba, valahol a dolgozók választanak ki, valahol a felettesek. Ha jó talpnyaló vagy és a lelkiismereted is bírja, akkor tied a világ.
2018. jún. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
31%
Így igaz, tudni kell nyalni. Mikor gyárban dolgoztam az egyik nő úgy lett műszakvezető,hogy nyalt.+ Beárulta az egyébként cukorbeteg munkatársát a vezetőknek,hogy a munkaterületen enni mert egy falatot.
2018. jún. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
A sorvezetőt azért ne keverjétek össze a műszakvezetővel. A műszakvezető az egész termelést irányítja, felügyeli, viszi.
2018. jún. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
Rossz hírem van, legalább átlagos értelmi képességek kellenek hozzá.
2018. jún. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%

Nálunk a "sima" sor mellett dolgozókat teszik meg műszakvezetőnek. Szoktam velük beszélni (én más részlegen vagyok teljesen és csak mintát megyek gyűjteni napi egyszer). Azokat teszik meg, akik értelmesek és kezdeményezőképesek.

HA folyik a zacskóból a vegyi anyag, akkor vegye azt észre és ne 10 percig sopánkodjon, hanem állítsa le a gépet az előzőleg megmutatott módon és szóljon a műszakvezetőnek. Tényleg, a többségnek ez nehezére esik. Egyszer ott voltam, 6-an (!) állták körbe a szivárgó zacskót, miközben még több lett selejt és ott sopánkodtak, hogy ez folyik... Én állítottam le a gépet és mentem oda a műszakvezetőnek, hogy előbb a mintáimat kérem, utána nézzen rá a csomagoló gépre és hívjon takarítót.

Egyébként nem könnyebb cseppet sem. Valóban sokkal több a pénz, de cserébe ők csinálják a munkabeosztást (ki, mikor melyik gépnél), ha nincs elég ember, akkor beállnak ők is, jelenléti íveket is ők felügyelik, ők oktatnak 3 havonta tűz- és balesetvédelmet, a tesztlapokat kiértékelik, akinek kell, annak újat nyomtatnak és újra előadást tartanak. Míg egy átlag dolgozó 8 órázik, nekik 12 órás a munkaidő, egy légkondit sose látott fémből felhúzott részen. Ha van targoncára engedélye, akkor pakolja az árut fel-le a kamionokra, ha nincs, akkor övé az összes dokumentáció, miközben koordinálja a folyamatot. Stb...

2018. jún. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
69%
Szegény kérdezőnek úgy látszik tényleg marad a lottózás. :(
2018. jún. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Sokkal könnyebb meló sokkal több pénzért?


Azért erre kíváncsi lennék.


Pl. hogy most mennyi a pénz neked, és ha "műszakvezető lennél", na akkor mennyi lenne.


mert ha plusz 10.000 Ft, akkor lehet nem érdekelne.

2018. jún. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
72%
Egyébként annyira nem jó buli,hiába több a lé, bár helye válogatja. Három felől kapja a pofonokat és a basz tatást fentről is meg lentről is meg oldalról is .Felettesei feszt csesztetik hogy nincs meg az abnormális norma ,ez nem jó az nem jó semmi nem jó ...,a rá bízott dolgozók is csesztetik az ügyes bajos dolgaikkal, ezernyi hülyeségükkel, no meg közben egymást is fúrják,bemószerolják a kisfőnökök rendesen. Szóval nem egy aranyélet, hidd el..
2018. jún. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!