Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit jelent, ha ezt mondta a...

Mit jelent, ha ezt mondta a fönök?

Figyelt kérdés

Egy ideje dolgozom értelmi fogyatekosakkal , akik agresszivek is, es több idöre volt szuksegem , amig belerazódtam, szórakozott voltam az elejen , elkövettem pár hibát , de minden ment tovább es hivtak ( helyettesitö vagyok) szinte mindennap dolgozni .

Azóta eltelt egy félév és azóta ùgy érzem belejöttem es elegedett vagyok a mostani teljesitmenyemmel.

Viszont a fönöknö beszelgetésrehivott 2 napja, ahol azt mondta h nem jó, h mikor sétálok a gyerekkel iskolan kivul , hogy fogom a pólójukat , ha nem akarnak kezet fogni , h rosszul néz ki stb , mondtam h felek h eluti öket az autó stb , mondta h ha ezt latjak akkor fennall a veszely h többet nem hivnak , azok akik a szemelyzetet biztositják .

Mondta h elejen lattak a szórakozottságom amikorkezdtem náluk

Úgy érzem h megcsappant emiatt akkor a bizalom , hiaba hivtak ezek szerint es nem tudom h ez a vég, vagy adnak megesélyt , azert akart tárgyalni hogy adjon meg egy lehetöseget a változtatásra ?

Lényeg h semmi pozitiv nem hangzott el , de az igazsag az h az elejen en is kételkedtem magamban , tehat igaza volt , de a fejlödest , pozitivitast nem tudom ha erzekelt , biztatás nem volt

Söt egy kollegam kerdezte napokban h keresek e más munkakat is , gondolom mert az utóbbi idöben picit kevesebbszer hivtak .

Ti mit szóltok , ez hogy nez ki , kinez meg egyesély , vagy ez az elegáns hátsónrúgás?

Hozzateszem h van tanari kepzesem, igaz régi mert 10 evet otthon voltam a gyerekemmel .

Elnezest , mobilról irok , úgy sikerul , ahogy



2018. jún. 6. 22:48
 1/4 A kérdező kommentje:
Én , aki reméltem , h állandósitáslesz, dicseret , stb
2018. jún. 6. 22:50
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a kollégának szimpatikus vagy és finoman szeretett volna utalni rá neked, hogy nézzél más munkát is magadnak.
2018. jún. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért, mert nem szeretné ha nehéz helyzetbe kerülnél ha kirúgnak. (Elnézést, privát levélre nem válaszolok.)
2018. jún. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösz. Tehat szerinted is úgy néz ki , h kirúgnak ?
2018. jún. 6. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!