Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Megint van emberünk 2 hónapra...

Megint van emberünk 2 hónapra - ezt mondta a főnök a hátam mögött rólam-számonkérjem rajta?

Figyelt kérdés

Mit tegyek ha hallottam hogy rólam a főnök a hátam mögött amikor azt hitte nem is hallom ezt mondta: na megint van emberünk két hónapra?


Számon kérjem rajta? Mert honnan tudja hogy 2 hónap? Határozatlannal vettek fel- de épp 2 hónap próbaidővel!!

Mert arra gondolok azt a játékot akarja eljátszani hogy végigdolgozom a 2 hónapot majd a próbaidő utolsó napján közlik hogy „sajnos“ nem feleltem meg.


2018. máj. 21. 19:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Fizetést ugyanúgy fogsz kapni, szóval a pénzen ne parázz. Amúgy eléggé nagy tirpák a főnököd.
2018. máj. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Na ja, de ha csak 2 hónapra tervez velem és abból már 1 lement, akkor kezdhetek is állást keresni.


Asszem mégis megkérdezem mi a lótökről beszélt.

Ha hazudik tagad hárít (én ilyet nem is mondtam....) akkor eleve eldőlt a kérdés.

Akkor kezdek is csomagolni.

2018. máj. 21. 19:13
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ne kérd számon, csak készülj rá fel előre, hogy ne érjen meglepetésként. Sok szerencsét a következő helyen. :)
2018. máj. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

"Szerintem ne kérd számon, csak készülj rá fel előre"


Figyelj ha már úgyis mennem kell miért is ne állítsam falhoz?

Mit veszíthetek? Az állást azt nem azt úgyis buktam.

Miért ne állítsam falhoz?

2018. máj. 21. 19:24
 5/12 anonim ***** válasza:
Persze megteheted, csak én személy szerint nem szeretek hidakat égetni utánam. Tégy belátásod szerint.
2018. máj. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy nagyon sok ember mond fel naluk a probaido alatt, ez is jellemzo sok helyen, nalunk is jonnek-mennek az uj emberek, es ritkabb, hogy a ceg kuldi el oket. Lehet erre ertette, amit mondott. De megkerdezheted, az ugy biztos.
2018. máj. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ne kérd számon.

Ha szertsz ott dolgozni, kollégák is jók, csendben figyelnék... mi fog történni?

Fizetésből élünk. Főnökök ilyenek.

Újabb ha. Van kilátásba másik melo, talán rákérdeznék...

2018. máj. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

És ha számonkéred akkor mit gondolsz mi lesz ? Majd megmondja ;igen kisasszony 2 hónap lejár és mehet amerre lát, ha ha ha.

Most neki esel és megmutatod mekkora egy nagy b.kó vagy, nekem nem is kellennél egy ilyen után, az biztos.

2018. máj. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Megint a kamutroll kérdező, nem veszitek észre a stílusát?
2018. máj. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Így elsőre nehéz megitélni. Jelentheti azt is, hogy bedobott a közösségbe, akikről tudja, hogy milyenek az újakkal: ha ilyen, akkor az nem is főnök...

Próbálj meg minél jobban dolgozni, ne hibázz, tarts távolságot a többiekkel, és légy résen, nehogy rád szálljanak.

2018. máj. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!