Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha egy férfi és egy nő kolléga...

Ha egy férfi és egy nő kolléga munka után együtt mennek haza kocsival, az normális?

Figyelt kérdés
A férfi kocsijával mennek haza, mivel egymás közelében laknak.
2015. okt. 23. 11:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Engem is haza szokott vinni egy kollégám, ha egyszerre vegzünk, náha még meg is várom, mert sokkal kényelmesebb, és jóban is vagyunk. Mindketten harmonikus párkapcsolatban élünk, nincs mögötte semmi hátsószándék.

29N

2015. okt. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne normális? Én is szoktam kollégákat hozni/vinni. Ha a munkahelyem felé tartva meglátok egy kollégát vagy kolléganőt a munkahely felé vezető úton a buszmegállóban várakozni vagy az oda vezető úton gyalogolni, akkor felveszem őket. Ugyanez igaz hazafelé is. Ha nem is haza, de legalább a belvárosig elviszem őket. Amúgy nálunk is vannak olyan emberek, akik együtt, mindig hetente más-más kocsijával jönnek-mennek.
2015. okt. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
persze, teljesen, miert ne lenne az?
2015. okt. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normalis. Nalunk van hogy 2-3an is mennek egyutt, es meg is szoktak egymast varni. Anyum ugy jart sokszor kollegaval haza hogy meg csak biszozni se kellett neki, csak a szomszed lepcsohazban lakott az illeto es felajanlotta hogy elhozza. Most mar maaik varosban lakik de pl mondta nekem varjam meg portan hogy vegezzen meloba es akkor kollegat megkeri vigyen el hozzajuk hogy ne kelljen kulon buszoznom
2015. okt. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ. Szerintem normális. Engem egyszer eldobott a főnököm, pedig nem is arra lakik, de neki is felesége, gyerekei vannak. Semmi hátsó szándék nem volt benne.
2015. okt. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze, miert ne lenne normalis?
2015. okt. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2015. okt. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
igen
2015. okt. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%

Talán van valami aranyszabály hogy azonos nemű kollégát nem fuvarozunk?


Én férfi vagyok, de így is sokszor elvittek a kollégák ha egy irányba mentünk, vagy anyámat a főnökei is elviszik néha, mikor tudják hogy a város felé megy, rosszabb időben kitérővel is, de volt már hogy haza is hozták, nincs ebben semmi, csak szimplán segítenek a másiknak.

2015. okt. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
13%
Normális persze ha utána van egy kis unga bunga, vagy fizeti a benzin felét. Ingyen fuvar? Hol éltek? A busz is majd ingyen visz mert "úgyis arra megy? " :D
2015. okt. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!