Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi lehet az oka, hogy ennyire...

Mi lehet az oka, hogy ennyire kedvelnek?

Figyelt kérdés

23 vagyok,fiú,január óta új munkahelyen dolgozom,szeretek itt dolgozni,közel van,a fizu jónak mondható és a főnökeim is elégedettek velem.


Egy ideje feltűnt,hogy a kollégáim többsége,de főleg a nők nagyon kedvelnek engem.

Magamról annyit,hogy nem vagyok egy túl extrovertált ember és külsősre se voltam soha igazán szép.Az előző munkahelyemen többnyire le se sz@artak a kollégáim,itt viszont folyton érdeklődőek,kedvesek,segítőkészek velem.

A kolléganőimtől pedig gyakran kapok kétértelmű megjegyzéseket vagy szexuális utalásokat,néha pedig valósággal áradoznak rólam,hogy milyen jól dolgozom és mennyit segítek nekik.


Ennyire szimpatikus lennék?Más is tapasztalt hasonlót miután munkahelyet váltott?



2018. jún. 9. 00:11
 1/4 anonim ***** válasza:
37%
ha hagysz időt nekik ráébrednek mik az értékeid
2018. jún. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Fish1 ***** válasza:
76%
Szerintem szimplán csak egy pozitív beállítottságú banda, ami jó dolog. Ezek szerint a főnök is meg ők is tudják, hogy mekkora hajtóerőt tud adni, amikor valakit elismernek.
2018. jún. 9. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Talán mert te vagy az egyetlen hímnemű dolgozó a munkahelyen, és a munkatársnőid ki vannak egy kicsit éhezve a férfiakra?
2018. jún. 9. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
46%
Mert megnyaltál előttük valamit, pl. egy kávéskanalat. Az be tudja pörgetni a legtöbb nőstényt.
2018. jún. 9. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!