Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek ha a közvetlen...

Mit tegyek ha a közvetlen főnököm ki akar rúgni? Már több kollégának (vezetőnek) jelezte, akik, mivel jól ismernek (mondhatnám kedvelnek) elmondták nekem.

Figyelt kérdés
Én 16 hónapja vagyok a cégnél, főnököm pedig 8, tehát én adtam át neki minden infot, úgymond "tanítottam" be.Manipulatív, mert a megbeszéléseinken nyájas, semmi rosszat nem mond, de közben csepegteti minden területen a hazugságokat. Odáig jutottunk, hogy szándékosan belenyúl a táblázataimba stb és úgy küldi ki a vezetőknek. Persze hamis infót ír bele és rám keni. Rosszindulatú, manipulatív.. Nem tudom mi tévő legyek, mert idegileg teljesen tönkretesz azzal, hogy mindig mindent ellenőriznem kell... Kis vidéki cégről van szó, és mindenki ismer mindenkit. Már tudomásom van arról, hogy az ügyvédet is megkereste és gondolom, hogy az indokokat akarják stabilan elkészíteni... Előző főnököm jó értékelést adott, a képzettségem magasan a munkakör által elvárt szintű, munkakörömet ellátom. Irásban sosem közölte, hogy mi az elvárása és szóban is csak nagyon körvonalakban... Két gyerekem van, nem szeretném elveszteni a munkám, de az idegosztályra sem szeretnék kerülni. Lelkiismeretesen 9 órát dolgozok keményen, de mégsem jó neki. Előtte jó volt...

2016. febr. 13. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Keresel egy másik munkahelyet.
2016. febr. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm... ez már nekem is eszembe jutott, de amint említettem ez vidék, nagyon nehezen talál az ember munkát, még így is, hogy felsőfokú végzettsége és angol C1-es nyelvvizsgája van...
2016. febr. 13. 21:11
 3/6 anonim ***** válasza:

email be küldöd át a táblázatot? Ha van valami nyoma annak hogy milyen formában küldted át, vagy valami egyéb fix dolog akkor én megkeresném vele a főnökét, hogy milyen gondok vannak.


Nem kell tenned amúgy semmit. A létezés gondoskodik róla :)

2016. febr. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Excel, a véded a cellát jelszóval és kész.


Ezentúl 8 órát dolgozol és panaszt teszel ellene a főnökénél és a HR osztályon.

2016. febr. 14. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
így van, vagy jelszóval véded a szerkesztést, vagy meglebegteted, hogy te mit adtál oda eredetileg, aztán még az is lehet, hogy az ilyen nyomorult fogja megütni a bokáját, bár itt is benne van az, hogy megússza egy ejnye-bejnyével, aztán mégjobban rádszáll. eléggé patthelyzet, de 2 rossz közül szerintem az a jobb, ha teszel ellene.
2016. febr. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogy oldottad meg végül a helyzetet?
2023. júl. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!