Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek ha nem kedvelnek a...

Mit tegyek ha nem kedvelnek a munkatársaim?

Figyelt kérdés
pedig senkit sem bántottam
2013. szept. 13. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy nem kedvelnek?
2013. szept. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Legyél kedves , segítőkész, de aki veled utálatos, nézd levegőnek.
2013. szept. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

érezni azt

hallottam minap hogy mondták, hogy minek van ez itt.. stb.

pedig szerintem normálisan viselkedek

2013. szept. 13. 18:47
 4/6 anonim ***** válasza:
36%

Erről eszembe jut valami... 1,5 éves képzésre járok... a 2. félévben (febr-júnig) az egyik osztálytársam alig járt be suliba. Mert ő dokihoz ment, neki lelki baja van nem tudott tanulni, elaludt stb.

Mikor meg néha betévedt, rossz jegyeket kapott. Utolsó hónapba szeretett volna javítani... három tanár (akik akkor tanítottak minket, köztük osztályfőnök) összeültek és megbeszélték hogy nem buktatják meg a csajt, ha ő szeptemberben nem velünk, hanem egy másik osztállyal kezdi újra a képzést. A lány beleegyezett. Mindenből megkapta a kegyelem 2est... Szeptemberben pedig megjelent ismét az osztályban, hogy ő egész nyáron tanult, és felzárkózott.. hát ma kapott egy elégtelent...

Na és ő sem tudja miért utálja mindenki...



Ezzel csak azt akarom mondani hogy gondold végig, mi okuk lehet a m.társaidnak arra hogy utáljanak... hiszen ok nélkül nem utál senkit az ember, max közömbös vele.

2013. szept. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Van, amikor nincs mit tenni. Engem se kedveltek a volt munkahelyemen, nem értettem miért, se az előző se a ostani munkahelyemen nincs ilyen gond, jól kijövök mindenkivel.

Aztán rájöttem, hogy a főnöknő irigy volt rám, mert jobban végeztem a munkámat, jobban szerettek a gyerekek, a szülők,(arról ne is beszéljünk, hogy külsőre hogy nézünk ki...) és ezért fúrt a többieknél. Aztán birkareakció, persze, ha a főnöknő nem bír, akkor ők se bírnak, mert ezzel benyalnak neki. Szeencsére elszabadultam onnan.

Ha csak ok nélkül nem kedvelnek, akkor menjenek a pic.sába!

2013. szept. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Biztos bennem van a hiba 100%
2013. szept. 13. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!