Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nincsen még szerencsém...

Miért nincsen még szerencsém a munkahelyek terén?

Figyelt kérdés

Az első munkahelyemen 3 évig voltam. Egy kiabáló, igazi paraszt főnökkel és még roszabb stílusú munkatársnővel. Utána amint elkezdtem máshol dolgozni a bejelentés előtt egy nappal baleset ért. Majdnem egy évig nem tudtam dolgozni. Utána olyan helyre mentem ahol már az első két hétben kiabáltak velem, megaláztak stb... 9 hónapot húztam le ott. Aztán még ők rúgtak ki egyik napról a másikra. Ennek utólag örülök is mert már nem bírtam. Egy hete vagyok az új helyemen. Az első 4-5 nap szuper volt. Aztán többször is bunkón, gúnyosan beszélt velem telón a főnököm. ( az elején túl kedves volt). Meg hogy a munka-védőfelszerelést amit én vettem felváltva hordjuk a kollégával ( a főnök ezt akarta). Komolyan óriási csalódások érnek. Már ebből a helyből is kiábrándultam.

Veletek is ugyanez van?


2018. jún. 14. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen jellegű munkák ezek?
2018. jún. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nincs, hogy a munkahelyi védőfelszerelést felváltva hordjátok. Jogilag és felelősségileg ez abszurd. Akkor felváltva dolgoztok is? Addig az egyikőtök kávézik meg játszik a telefonján, amíg a másikótok végzi a munkát? Mi van akkor, ha úgy éri a szóban forgó kollégát (vagy épp téged) a baleset, hogy épp pont akkor, éppen akkor az adott pillanatban - mert minden baleset egy rossz pillanat - nincs rajta (vagy rajta) a cucc? Mi van akkor, ha dolgozik? Mivel indokolja, hogy épp akkor nem dolgozott? (mert ugye a munkaszerződésben megszabott és leszabályozott dolgok nem azért vannak, hogy csak legyenek, úgy l'art pour l'art önmagukért, hanem azért, hogy azt a munkálTATÓ és a munkaVÁLLALÓ egyaránt betartsák)



Bevállalja a főnököd (vagy a munkáltatótok) a büntit, amit nyilvánvalóan megkapsz,megkaptok egy random ellenőrzéskor? (akár azért, mert kiszáll a hatóság amolyan rajtaütés szerűen,akár azért mert egy "jóindulatú" (khrrrmmmm...) ember a környékről

felnyom benneteket?

Aligha.

2018. jún. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Igen, velem is hasonló volt.


Most családi cégnék vagyok, sokkal nagyobb türelem felém, így kijelenthetem h az első normális munkahelyem van, ahol nem üvöltöznek velem és nem rosszindulatú prolik vesznek körül.


ez így ilyen ország, és sztem még rosszabb is lesz.


Nekem olyan is volt, h már az állásinterjú után mikor bemutattak az ott dolgozónak, elkezdett fúrni egy nő, mert zavarta,h férfiként hasonló munkában szerzett tapasztalat nélkül megkaphatom az állást.


Na, és ez egy olyan hely volt, ahol diplomások dolgoztak.

De voltam rakodó is sofőr mellett egy gyár területén.

ott úgy beszélt velem sofőr, mint egy kutyával, helyre is kellett tennem kicsit verbálisan.

Szerencsére kirúgtak, mert sztem ha tovább maradok, megtéptem volna előbb-utóbb.


Ja! és a irodista liba nem mert kirúgni. gondolta, ha majd nem szólnak, h mely napokon kellene menni, lekopok. Addig hívogattam, amíg azt hazudta, h értekezleten van, és smsben elbocsátott. és ezek felnőtt elvileg értelmes emberek.


Mindegy, nem akarom túlragozni, Magyarországon az emberek többsége sajnos egy nagyra nőtt óvodás, aki nem tud normálisan viselkedni.

2018. jún. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az első helyemen csupa nő volt, ha nem egymást osztották vagy egymásnak nyaltak, akkor azt a kettő db pasit kezdték ki aki ott volt. Külön utáltak, mert jóban voltam a főnökkel és megcsináltam a munkát.

Utána összezárt közösségbe kerültem, nem fogadtak be, de nem is törtem össze magam azért, hogy csapattag legyek. Négy hónap után kirúgtak, annak ellenére hogy a kommunikáció hiánya miatt (értsd nem ment pofázással az idő) mindent rekordidő alatt csináltam meg.

Végül gyárban voltam csupa férfi között, jó fejek, jó hangulat, normális főnök, de pocsék munkakörülmények. Mérgezést kaptam, eljöttem.

Azóta EV vagyok, kötsög munkatársak helyett most vannak kötsög kliensek. Ez van.

2018. jún. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Már bocs de ebben az országban ez a helyzet.


Én most 1 éve vagyok egy helyen, 1 évig kerestem ezt a helyet.


Ma amúgy mondta egy kollégám beszélni akart velem, mondom mi van.


Na előadta hogy a legjobb lenne ha elhúznék a rákba, miért dolgozom itt stb.


Na mondom lehet innen is tipli lesz.

2018. jún. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Elso munkahelyeim nekem sem voltak tul jok, fizetes meg olyan sem.

De a jelenlegi helyen mar 12-ik eve vagyok, meg 13 es mehetek elorehozott nyugdijba, ha addig nem valtozik semmi.

2018. jún. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 tuske698 válasza:
közel lakom a Balatonhoz olvasom hogy a fizetések milyen magasak,a szakmám szakács,a szezon az itt 3 honap ,még soha sehol nem kerestem többet 6000ft orábérnél többet, kersnek szakácsokat? ha jelentkezel,munkára,a válalkozonál,mivel ö fizet,arra használ amire akar,ha nem tetszik el lehet menni.Ugyanakkor ök sirnak hogy nincs a szakmában ember
2018. nov. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!