Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek ha a nyári gyakorla...

Mit tegyek ha a nyári gyakorlat alatt csak kihasználnak engem?

Figyelt kérdés
Balatonnál gyakorlatozom recepciósként. Legalábbis ezt kéne csinálnom de konkrétan mindent velem akarnak végezteteni. Takarítás, konyhai munka stb. Nevezzen bárki gyerekesnek és hisztisnek én nem erre a munkára jelentkeztem. Úgy h fizetést is alig kapok majd. Én nem vagyok jó a konyhai munkába se a takarításba és most már reggeliztetőnek is be akarnak rakni. Legszívesebben sírnék mert én nem ehez vagyok hozzá szokva és nem élvezem az egészet. És ez csak az első hét. Még 5 hétig kell itt maradnom és nem tudom kinek szóljak mert gyakorlatot meg muszáj lenne megszereznem

2018. jún. 17. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért nem próbálsz meg másik gyakorlati helyet keresni és átmenni oda?? Vagy ilyet most nem lehet?? Ha nem lehet akkor ezt most ki kell bírni és akkor jövőre már mindenképp máshova menj. De a legtobb helyen ilyenek lesznek, hisz tudjak bármit megtehetnek veled szinte következmények nélkül, mivel rájuk vagy szorulva.
2018. jún. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerződést kellett ugye írni a céggel így már nem lehet máshova menni. Csak ez így nagyon szar h teljesen kihasználnak haza meg nem tudok menni mert itt vana szállás is.
2018. jún. 17. 11:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha ez vigasztal, én is dolgoztam szállodába gyakornokként meg tanulóként több helyen is, és ugyanígy másokat is láttam és mindenhol ez megy... De ha tényleg nagyon gáz és ennyire nem bírod, akkor gyors keress másik helyet. Még nagyon a szezon eleje van, biztos találsz másik helyet.
2018. jún. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
21%

Gyakorlatra nem szórakozni megy az ember, hanem tapasztalatot szerezni. Örülj neki, hogy több mindent kipróbálhatsz és olyan dolgokban is fejlődhetsz amik nem mennek.

Tény, hogy elvileg csak a szerződésben szereplő tevékenységeket kellene végezned, bár kérdés, hogy tényleg nincsenek-e benne ezek a feladatok.

Illetve szerintem elég gáz, hogy azért sírsz, mert dolgoznod kell egy munkahelyen.

2018. jún. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem szakmai gyakorlat kell. És megbocsáss de krumpli pucolással és takarítással nem fogok jobban turisztikai szervezőként helytállni. Igen mérges is vagyok mert 6 hétig minden szart én végzek heti 7ezer ft-ért. Vegyen fel mást ha nincs ember. Nem takarítónak meg konyhai munkásnak jöttem
2018. jún. 17. 14:36
 6/6 anonim válasza:
Sajnos meg tudlak érteni.! Én is átéltem ezt a vendéglátás terén.. ugyanígy, szerintem jogosan én is ki voltam akadva. Valamint én vendéglős részről mondjuk, de az osztályom másik fele (túrisztikások) ugyanilyen helyzetben vannak, mint te. Sajnos bárhova mész mindenhol ez lesz szerintem..😞 ki kell bírni, mást nem tudok mondani.. tűrni kell.., nem keveset. Ők is sokat panaszkodtak
2018. jún. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!