Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi alapján dől el kit vesznek...

Mi alapján dől el kit vesznek fel gyárba dolgozni?

Figyelt kérdés
3 része volt a tesztnek, gyakorlati meg írásbeli, volt akivel meg se csináltatták mindet, mert hogy nem ezeken fog múlni. Akkor min?

2018. márc. 2. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

Ha elég buta vagy akkor felvesznek, mert te majd úgyis mindent megcsinálsz.


Ha képzettvagy úgysem fognak felvenni, ha mégis akkor nagyon sok nehézség árán.

2018. márc. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Büdös legyél, cgány legyél, legyen kirohadva a fogad, meg sport mackóba menjél oda, legyél alázatos.
2018. márc. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Nem egy, nem kettő ilyen helyre bolondítottak oda az elmúlt évek során, aztán szinte mindenhol pofán köptek. Egyszer egy helyre keresték az embereket, mivel új csarnokot nyitottak, felvettek 100 embert. 20 olyan emberrel írtam a tesztet, meg próba-munkáztam, akik a nevüket nem tudták leírni, mégis nyálazott nekik a hr-s mint a fene. Nekem meg küldte az elutasító választ.

Egy munkaközvetítőnél meg, mikor nem mondtam meg, hogy milyen iskolai végzettségem van, 3x egymás után csinált belőlem hülyét. Mikor rákérdeztem, hogy mit lehet dolgozni, ajánljon valamit, azt felelte, most nem tud semmit mint menjek el a kukásokhoz szemetet válogatni.

2018. márc. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%
Egy helyre meg ahova fölvettek, simán elment mellettem a céges járat , nem vett föl , nem vitt el dolgozni. Utána meg már én nem mentem, szórakozzanak akivel akarnak, aztán kedveskedjenek annak akinek akarnak.
2018. márc. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4: Integetni nem jutott eszedbe, mikor láttad, hogy jön? :)
2018. márc. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!