Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen legyek a fönökkel szemben?

Milyen legyek a fönökkel szemben?

Figyelt kérdés

Olyanokat mond nekem ami nem igaz.

Pl Múlthéten nagyon dicsért engemet, most egy olyan kolléganővel vagyok aki szeret mindent egyedül csinálni.Mondjuk a stílusa nagyon flegma velem.

Erre a főnököm mondja hogy egy csapat vagyunk másiknak segítünk.

Én erre: persze igaz de ha nem kell neki hogy segítsen akkor hiába akaratos kolléganő.

A főnököm erre nem mondott semmit

Megjegyzésbe mondta hogy legyek motivált és legyek segítőkészebb. Mit tennétek a helyembe?


2018. jún. 19. 19:22
 1/2 anonim ***** válasza:
22%

Most ahol vagyok az ügyvezető vett fel a céghez.


Annyira már nem is beszélek vele, nem is érdekel, azt sem tudom mit csinál már ami jó a cégnek.


Vannak kollégák, tőlük kérdezem meg mit kell segíteni.


Na azt akartam mondani ha egyik nap ezt mondja a főnök, másik nap meg azt, vagyis nem tudsz eligazodni rajta, akkor hagyod azt kész.

2018. jún. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Ennyi? Ez a problémád? Mást agyon baszogat a főnöke, agyon csesztetnek a munkatársai, napi 12 órában robotol, és kussban tűri! Mit sír a szád? Látszik, hogy nőből vagy, ezért kapsz kevesebb fizetést! ne haragudj kérdező, nem akartalak megbántani, de hidd el, hogy ez nem probléma. Szeretlek, puszi!
2018. jún. 20. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!