Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van esélye egy olyan nőnek...

Van esélye egy olyan nőnek megtartani az állását, aki nem fekszik le a főnökkel, egy másik nővel szemben, akit rendszeresen lefektet?

Figyelt kérdés
2012. okt. 8. 07:06
 1/3 anonim ***** válasza:
esélytelen, hacsak nem jó valami másban (kávéfőzés, word, excel).
2012. okt. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Keress egy másik munkahelyet!

(Egyébként a fekvő kolléganő is azt fogja tenni hamarosan, mivel "megunttá válik" és utána már a főnök nem szívesen fogja látni a saját maga közelében)

2012. okt. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Elég ismerős szitu. :)

Az én munkahelyemen is a főnököm eléggé szereti a nőket, és nem is esik neki nehezére megkapni őket, mivel adott a jó pozíció, eszméletlen fizetés, gyönyörű lakás, autó, egyedülálló, fiatal és még határozottan jó megjelenésű is. Nem nagyon szokott durván kikezdeni a nőkkel, mert inkább azt látom, hogy azok kínálják fel magukat neki, a főnököm meg csak él a lehetőséggel.

Az az érdekes, hogy nálam még soha nem próbálkozott, mert egyértelműen látszik, hogy nagyon erős tartásom van. 24 éves fiatal lány vagyok, de érzi, hogy nem tudna levenni a lábamról. Mindig tartom az 1 lépés távolságot. Az persze látom, hogy tetszem neki, mert folyamatosan bámul, de nem mer szerencsére próbálkozni. Egyszer egy meetingen mellette ültem, és csak úgy mindenféle előzmény nélkül megjegyezte, hogy nagyon örül annak, hogy én egy ilyen sziklaszilárd nő vagyok, akit nem az érzelmei irányítanak... Nem akartam rákérdezni, hogy most mire gondol, mert nem akartam belebonyolódni, egyszerűen megköszöntem és kész. A pozíciómat egyáltalán nem féltem, mert érzem, hogy a főnököm tisztel és tudja, hogy szakmailag jó vagyok.

2012. okt. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!