Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Benzinkúton dolgozni veszélyes?

Benzinkúton dolgozni veszélyes?

Figyelt kérdés
Azt hallottam hogy különösen éjszaka veszélyes, mert olyankor előfordulnak késelések, egyesek nem fizetnek, elhajtanak és természetesen a te fizetésedből vonják le a kárt. Ezek jogos aggodalmak?
2018. jún. 21. 10:53
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

Igen, eléggé.

Én már voltam kutas és jöttek rám késsel bolgár cigányok éjszaka.

Elhajtásom nem volt szerencsére, csak kollégámnak. Neki 48 rugója bánta.

2018. jún. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

Amúgy meg rettenetesen undorító férgek járkálnak be, akikkel jópofiznod kell még akkor is, ha azok a lábukat törlik beléd. Ilyen M. Ricsike-féle egybenyakú, agresszív, tahó állatokra gondolok. Ezek éjszakánként a kútra járnak és a hátsó parkolóban intézik kétes ügyleteiket, ott adják-veszik a kábszert, gyakran bemennek a shopba is belőve és akkor tiéd a felelősség. Ahol én melóztam, egyszer bement három ilyen izomgyökér, már volt mindegyikben anyag és elkezdték fellökdösni a polcokat, levertek mindent, balhézni akartak. A shopos csaj elkezdett bőgni, én meg ott voltam egyedül a három barom ellen. Na most akkor mit csináltam volna, hívtam a rendőröket, mert mást nem tudtam. Azok meg odaértek 3/4 óra múlva, amikor már elmentek és nem lett belőle semmi, mert voltak kapcsolataik. A főnök meg velem ordítozott utána másnap, hogy miért nem állítottam le őket. Mondtam neki, hogy köszi. Onnantól kezdve vittem magammal mindig vascsövet a melóba.


Na, nem is bírtam sokáig, két év után otthagytam a franzba a helyet. Soha többet nem megyek kútra. :D

2018. jún. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Természetesen attól is függ a dolog, hogy hol dolgozol. A legjobb, ha az adott kút személyzetét kérdezed meg. Azok közül is olyanokat, akik már régebben ott dolgoznak. Ne csak egyet, hanem legalább hármat és az alapján vond le a következtetést. Nehogy megtévesszen az, ha valamelyik azért rinyál, mert már unja a melót.
2018. jún. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Metionin ***** válasza:
93%

Igen, az éjszakás műszak necces. Nekem volt hogy egy fazon bedobta kővel a fotocellás ajtót mert nem akartam harmadszor is beengedni (hulla részeg volt és mindenáron xy cigit akart de nem volt az a fajta) és velem akarták kifizettetni a kárt. Aztán volt aki ki akart rabolni és elfutott amikor kivettem a pult mögül a bézbózütőt. Illetve egyszer jött egy szintén részeg fickó, kötekedett, kitessékeltem és kizártam, erre visszajött egy nagy késsel és ordibált hogy megvár amíg kijövök és "bélem ontja". Záráskor úgy szöktem ki a hátsó ajtón, a biciklimet is ott hagytam mert az a fickó látóterében volt még.

Meg egyszer egy strici jött be 3 kvával és próbált rábeszélni hogy hadd jöjjenek be a wc-be dugni pár kuncsafttal, fizet érte x összeget, nem kell azt a főnökömnek tudni.

Az ilyen fuxos cigány aki éjszaka jön tankolni és próbál fizetés nélkül lelépni, teljesen átlagos volt, meg a tolvaj cigányok akik bejönnek 4 gyerekkel és amíg a gyereket figyeled hogy mit rámol, ők nézik hogy mi van a pultban (vagy fordítva).

Fél évig éjszakáztam benzinkúton, ezek voltak de a régebben ott dolgozók szerint olcsón megúsztam, ők láttak durvábbakat is.

2018. jún. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
4: A késes fickó elől elszökést nem értem. Nem volt váltótársad, aki addigra megérkezett?
2018. jún. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Fish1 ***** válasza:
100%
Néha előfordulnak ilyenek, de azért nem ez a jellemző. Attól is függ, milyen környéken van a benzinkút. Az elhajtásokat se minden cégnél az alkalmazott fizeti. Amúgy vannak olyan kutak is, amik nincsenek éjjel nyitva, csak este 9-10 -ig. Összesen kb 7 évet dolgoztam különböző kutakon, de rablás meg támadás egyáltalán nem fordult elő.
2018. jún. 22. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!