Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a megoldás ebben az esetben...

Mi a megoldás ebben az esetben? (Egy lelkiismeretes dolgozó, aki csalódott. )

Figyelt kérdés

Új munkahelyen dolgozok január óta. Egèszen a mai napig azt gondoltam,hogy egy klassz csapattal dolgozom egy gyárban, hogy nekem van a legjobb főnököm, akinek minden kèrèsèt teljesítem egy szóra stb. Kidolgozom a belem, jól teljesítek, új embereket tanítok be, próbamunkásokkal is èn vagyok megbízva, mellette 5 emberre figyeljek oda mert új dolgozók ès èn felelek a munkájukèrt, lehetősèget kaptam egy szuper csapattal egy új termèk betanulására külföldön,majd a főnököm ki szeretett volna nevezni csoportvezetőnek. Kb ennyi az előzmèny.

Most pedig egy hete azt vettem èszre,hogy mindenki,akikkel jó kapcsolatban voltam eltávolodtak tőlem ès emellett valakiknek a fülèbe jutott,hogy csoportvezető leszek ès elkezdtek rosszindulatú megjegyzèseket tenni felèm,amiket èn nem vettem magamra mert alaptalanok voltak. Tűrtem ès hallgattam,mert tudtam hogy olyanok mondják akikről a főnököm is azt mondta nekem,hogy rosszindulatúak! Ès itt jön a csavar... Ez a pár ember ellenem fordította az egèsz csapatot ès a főnökömet is azzal az ürüggyel,hogy èn szálljak le a magas lóról,meg ne dirigáljak stb. Aki ismer mindenki tudja rólam,hogy n vagyok olyan ember,aki másoknak dirigál ès utasítgat. Amit kaptam feladatot,hogy a 3 új embernek mutassak meg mindent ès ha elfogy a munkájuk akkor adjak nekik valami mást,azt megcsináltam. Nem tudom mire vèlni ezt az egèszet,de ott tartunk,hogy a főnököm azt állítja,hogy csalódott bennem,pedig pont azok az emberek szúrtak engem hátba akiket ő is rosszindulatúnak titulált. Azt mondta nem leszek csoportvezető,nem mehetek külföldre tanulni, nem kèr belőlem. :( Borzalmas csalódáskènt èrt az egèsz,főleg,hogy olyan emberek nem álltak ki mellettem,akikkel jó kapcsolatban voltam a munkahelyemen! :( A főnökömben is hatalmasat csalódtam! Akármivel érveltem nem hitt nekem! Meghallgatott,de csak elengedte a füle mellett.

Ugyanezt megcsinálták már sok emberrel. Valami nem volt szimpatikus nekik akkor kicsinálták idegileg ès kirúgatták. Ez ellen se tesz senki semmit.

Mit tehetnèk,hogy vègre higgyen nekem a főnököm ès vègre èszrevegye azt,hogy az orránál fogva vezetik őt?

Ha nem változik semmi akkor átkèrem magam másik területre,de ha nem engedik akkor felmondok. Amennyire imádtam itt dolgozni,most annyira megutáltam!

Segitsetek!


2018. jún. 21. 23:26
 1/9 anonim válasza:

Sajnos ez tipikus magyar mentalitás. Mármint a kollégáid részéről. Irigyek, amiért te jól teljesítettél és előrébb kerülhettél volna (amit persze ők nem hagyhatnak).

Szomorú, hogy a főnököt meg ilyen könnyen lehet befolyásolni. Neki párttalannak kéne lennie.

Ne hagyd magad! :) Sugározz pozitív energiákat és lássák rajtad, hogy téged ez nem gyengít, hanem motivál. Hidd el, idegesíteni fogja őket, hogy nem gyengülsz meg miattuk... Nem ám ők nyernek! :)

2018. jún. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

Lehet még a főnököd is félti tőled a helyét.

Ha ilyen ügyes vagy, higgy magadban es külföldi cégnek dolgozz kint es ne magyarnak!

2018. jún. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Inkább az az érdekes, hogy kitől jutott az illető fülébe az előléptetésed. Szerintem a helyzet kulcsa pont az, hogy neked nem kell se magyarázkodni, se érvelni, se teperni a főnöknél, se felnyitni a szemét ebben a méltatlan helyzetben. Ha ennyire befolyásolható, akkor később is az lesz. Ignoráld a munkatársaidat, nézd őket levegőnek, és azt közvetítsd feléjük, ha nem, hát nem, neked ezer más lehetőséged is van ezen a munkán kívül. Ne lássák, hogy kétségbe vagy esve emiatt.
2018. jún. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%

Hú, hányszor tapasztaltam èn ezt már... :D


Új munkahely, az elejèn mindenkivel jóban vagy, a főnök kiskedvence vagy, azután egyik napról a másikra megrühell mindenki, a főnök se úgy áll hozzád mint korábban... Ez a túlzott ambíció ès a règebbiek tartanak attól, hogy kitúrod őket, a főnök meg nyilván egy miatt nem megy szembe az egèsz csapattal... sajnos a gyárakban ez megy, nem kell senkivel se szorosabb kapcsolatot kialakítani, senkihez se szabad kötődni, xarni kell rájuk, mert idegileg csak Te roppansz össze. Simán le kell szarni őket!

2018. jún. 22. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ezt csinaljak a cegeknel. Velem is ez volt. Azota sajat cegem van es sokkal jobban megelek. Itt elony,h ambiciozus vagyok.

No

2018. jún. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azonnal mondanék fel a fenébe, de előtte összehívnám a bandát és elmondanám azt, amit most leírtál, név szerint megnevezve a rosszindulatúakat és hogy mit mondtak és szerintem milyen indíttatásból mondták. A monológom vége pedig az lenne, hogy mostmár mindenki örülhet mert ezennel felmondok. Én nem vagyok hajlandó egy olyan munkahelyen dolgozni, ahol néhány rosszindulatú patkány képes ekkora befolyással bírni az emberekre.
2018. jún. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy első körben a rosszindulatú kollégákat hívnám össze és leordítanám a fejüket, aztán pedig mennénk együtt a főnökhöz és tovább üvöltöznék szerintem, amíg be nem csicskul az összes patkány. Ott már tényleg lesz.arnám, hogy kirúgnak-e vagy sem. Ami a csövön kifér. NEM SZÉGYELLIK MAGUKAT, hogy merészelnek itt fúrogatni engem, mikor szívvel lélekkel dolgoztam eddig.
2018. jún. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez a munka világa. Sajnos...
2018. jún. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát! Ma kiderült,hogy nem rúgtak ki,hanem áthelyeztek, de sajnos olyan csapatba ahol auok vannak,akik kikezdtek, egy rèsze. :( Nem tudom ez most véletlen vagy direkt... Kiderül hogy fogom kibírni. Haverkodni nem fogok senkivel az biztos!
2018. jún. 25. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!