Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Bűnügyi nyomozók (vagy aki...

Bűnügyi nyomozók (vagy aki jártas a témában), miből áll a munkátok?

Figyelt kérdés

Nagyon szemezek a pályával, de az a probléma, hogy már belekezdtem egy másik irányba. Még válthatok, és nem tudom, hogy megéri e vagy sem. Szeretem a változatos, mozgalmas munkát, nem zavar a "mocsok" és leginkább a hivatás természete vonz a munkának.

Ezzel a munkával az ember tényleg tesz, ad valamit, vagy ez csak illúzió?

Mennyire papírmunka jellegű?

Ide tartoznak a vállalati/pénzügyi bűnügyek, vagy csak a polgáriak?

Mennyire mozgalmas, izgalmas a munka?


Leginkább ezek érdekelnek, de más infót is szívesen fogadok. Jelenleg az egészségügyi pályára tanulok, megéri váltani?



2018. jún. 22. 22:09
 1/2 anonim ***** válasza:

En nem vagyok nyomozo,de az biztos,h az egeszsegugyi palyat valtsd le,mert nyomorogni fogsz es agyondolgoztatnak. A rendorsegnel meg ujabban nagyon magas fizuk vannak.

Mindenkepp valts.

2018. jún. 23. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nos ha azt gondolod , hogy te a nap legnagyobb részében nyomozgatni fogsz bűntetteken és házról házra járni kihallgatva a gyanusítottakat , sajnos azok a sorozatok amikben nyomozók a főszereplők. A legnagyobb része a munkának papír munka , viszont ettől függetlenül nyilván vannak kihallgatások stb. de a legnagyobb részét nem ez teszi ki.
2018. júl. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!