Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Megcsaltátok már a párotokat...

Megcsaltátok már a párotokat kollégával/kolléganővel?

Figyelt kérdés
Személyes sztorikra vagyok kiváncsi, hogy történt. Lehet olyan is, ha nem ti személyesen, csak tudtok ilyesmiről. Érdekel, hogy mi az emberek véleménye erről. (Én nem, nincs is párom, csak érdekel a dolog)

2018. jún. 24. 12:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nem. Egyáltalán miért csalnám meg bárkivel is a páromat? Azt meg sajnálom, akinek a párjának a megcsalás a fétise. Mert az idővel meg lesz csalva.
2018. jún. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem csaltam meg, de tudok ilyesmiről. A feleség elcsábult a munkahelyén. Kiderült. Válás lett a vége. Nincs ebben semmi érdekes, vagy romantikus. Sok ilyen van, és gondolom sok, ami nem derül ki soha. Ami kiderül, az két csoportba osztható: 1.válás a vége 2.nem válás a vége. Férfinál nem feltétlen kell, hogy bejöjjön neki a csaló, ha adott a helyzet, harcra kész. Nőknél ez máshogy működik, ha alapból nem jön be a pasas, az hiába erőlködik, abból nem lesz félreQrás, illetve ha jó a házasság, a nők akkor sem szoktak belemenni ilyesmibe.
2018. jún. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!