Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti mit tennétek olyan kollégan...

Ti mit tennétek olyan kolléganővel, aki "mindig mindent jobban tud"?

Figyelt kérdés

Tipikusan ez a "ah, ezt én úgyis jobban tudom" fajta.

Sajnos egy szobában vagyunk, és már nagyon elviselhetetlen.

Nem csak a munkával kapcsolatban osztja az észt, hogy "hát ő biztos ezt, meg azt csinálná", hanem magánéleti kérdésekben is, már nem szeretek vele beszélgetni ilyesmikről.

Adódik egy probléma a munka során, el kezdem intézni, ő meg el kezd pattogni, hogy ő biztos ezt, meg azt hívná, és addig pattog, míg ő telefonál, meg intézkedik, mintha mi nem tudnánk, mit kell csinálni.



2017. nov. 6. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
51%

1. A munka terén gondold át, hátha igaza van, ha nem, akkor nem figyelsz oda rá.


2. Magánéleti kérdésekröl meg minek beszélsz vele, nem tartozik rá egyáltalán.

2017. nov. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem az, hogy igaza van, de olyan hangnemet enged meg magának, mint egy tanárnéni, aki épp leszidja a nebulót, mert nincs kész a házi feladata.

A magánéletről beszélést, mint írtam, már nem gyakorlom vele. De például nyáron nem lehetett elkerülni, hogy ne mondjam meg, miért nem fogok dolgozni pár hétig (műtöttek), de persze ő még ezt is jobban tudta, hogy engem meg kell-e műteni, vagy sem. Mert "ő biztos nem műttette volna meg magát". Még jó, hogy csak rosszindulatú daganatom volt, mint utólag kiderült.

2017. nov. 6. 19:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Előléptetném. Ő lenne a Boss.
2017. nov. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!