Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csináltatok volna a...

Mit csináltatok volna a helyemben?

Figyelt kérdés
Ausztriában dolgozok egy gyárban. Csinálom a dolgomat, mert a szalag lassan de megy tovább, ha lemaradsz kapod az üvöltést a műszakvezetőtől. Egy külsős ürge odamegy hozzád, hogy segíts neki mire te mondod, hogy most nem jó, talán később mert dolgod van. Az egyik kollégád megy segíteni neki. 5 perc múlva odajön hozzád és kikelve magából óbégat, hogy már pedig ha mondja akkor neked segítened kell meg mit képzelsz te, hogy nem ugrasz azonnal, mindezt a többi kollégád hallatára. Egyébként máskor mindig segítettem neki, de most tényleg nem volt idő. Gondolom megsértettem a büszkeségét, hogy nemet mondtam, a fenyegető hozzáállásával meg az én büszkeségemet sértette a kollégák előtt, én is felhúztam magam. Ráhagytátok volna az egészet, vagy óbégattok vele ti is, vagy szóltok a műszakvezetőnek?

2018. jún. 29. 14:11
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Elsőre elmondom, hogy így, ha nem érti, akkor átirányítom a műszakvezetőhöz, ő ráér, az a dolga, hogy irányítsa a népet.

Aztán ő majd kirúghatja, ha látja, hogy olyan hülye, mint a vakablak.

2018. jún. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!