Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mást is rúgtak ki így? Ti mit...

Mást is rúgtak ki így? Ti mit csináltatok?

Figyelt kérdés
Tegnap a főnök munkaidő vége előtt behívott az irodába. Az asztalon papírokkal. Aztán közölte meg vannak elégedve a munkámmal de a munkaköröm megszűnik. Szóval elbocsájtott. Szinte sokkot kaptam. Gyorsan össze pakoltam és aki még ott volt elbúcsúztam. Végig sírtam. Nem tudtam elhinni hogy ez velem megtörtént. Azért szólhattak volna előre. Végig sírtam az éjszakát. Már keresek munkát de pokolian érzem magam. Gőzöm nincs mit csináljak a munkakeresés mellett itthon. Úgy érzem meg fogok bolondulni. Veletek történt ilyen? Hogyan vészeltétek át?
2018. jún. 1. 06:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%

Mindig a következő lépésen kell gondolkodni, csak az számít, hogy mi lesz a jövőben. Jól teszed amit teszel, keress munkát.


Egyébként mit dolgoztál?

2018. jún. 1. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
84%
Fogd fel egy új lehetőségként, végül is nem azért tettek lapátra mert rosszul dolgoztál.
2018. jún. 1. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
60%
Előtte semmi jel nem volt, vagy infó, hogy meg fog szűnni a munkaköröd? Ez így elég érdekes.
2018. jún. 1. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
84%

multinál ez bevett szokás


nehéz belekötni, munkaügyi perben is erős pozícióban vannak

2018. jún. 1. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Árazó, mindenes voltam. Könyvekkel foglalkoztam. Sok volt a munka. Viszont kevesen voltunk már. Nem is akartak felvenni új embert. Voltak apró jelek, de ezt nem gondoltam volna, hogy pikk pakk kiraknak.
2018. jún. 1. 07:10
 6/20 anonim ***** válasza:
24%

K**ára túl reagálod szerintem :D.



Nyilván az ember a mai világban nem tud úgy úgrálni csak egyik munkából a másikba...


KERESS MÁSIKAT :D hát kit érdekel hogy megszünt van ám máshol is munkahely és ha nagyon szeretnék be is jutok :)

2018. jún. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
92%

6/6 Tapasztalatból irom..nekem eddig 10 munkahelyem volt abból az egyik kétszer is :'D


25 éves vagyok.


(nem azt mondom, hogy ez a normális viszont ne keseredj el) az élet nem csak egy sinen halad.

2018. jún. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
52%

Általában mindig azokról a helyekről rúgják ki a hasznos embert, ami jó hely.

Nyilván egy multitól nem fognak elküldeni egyik napról a másikra, mert még a cigány se megy oda(amelyiknek esze van)


Ezért nem kell sírni, munkahelyet mindig semlegesen kell kezelni és akkor nem lesz meglepetés.

2018. jún. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
91%

Volt rosszabb...

Új irodába ment az ügyvéd úr. Kellett neki plusz két dolgos kéz, amíg a több száz akta a helyére kerül és rend lesz. Amint ez megvolt, próbaidő vége előtt két nappal, mindkettőnket elküldtek.

Mondjuk nem sírtam utánuk, igazi szemétláda volt ő is meg a két jogi asszisztense is.


Hazamentem, elküldtem az önéletrajzrom kb. 30 helyre. Hajnali kettőig ezen dolgoztam. Másnap már több helyről hívtak, aznap már mentem az első interjúra. Egy hét múlva már új állásom volt, még választhattam is két hely közül.


Ne add fel!

Mindenkit rúgtak már ki. Akit nem, azt fogják.

2018. jún. 1. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Munkahelyet ne sird vissza ott csak dolgozni kell. 2 helyre jarok dolgozni egyik a gyar masik meg egyik ismerősöm (jó az időbeosztásom a gyarban). Gyarbol elengednenek aminek megvan az eselye ev vegere, bekeszitettem az öneletrajzokat es küldöm szet a cegeknek es viszont latasra kapjak be a kifli véget. azert is teszek felre havi nagyobb összeget es probalok a 2. fizubol kijönni mert nap utan fizet. Erre fel kell készülni a mai világban, meg is vannak elegedve akkor is van a főnöksegben egy ember akinek a rokonat szivesebben latjak a poziciodon ennyi.
2018. jún. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!