Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyit szoktak általában a...

Mennyit szoktak általában a diákok dolgozni/Hány napot/Hány órát? Egy héten, meg egy hónapban?

Figyelt kérdés
Nagyon nagyon nagyon várom a munkát , hogy elkezdhessek dolgozni , és , h fizetésem legyen, na most , én életemben nem dolgoztam , 17 éves vagyok,és minnél több pénz kéne nekem , szerintetek , mennyit kéne , ahhoz dolgoznom , h sok pénzem legyen , és pihenni is tudjak eleget , és mindenkinek jó legyen , ezt én határozom meg , és lehet heti fizetést is megbeszélni a munkaadóval, ez , h van , szabályok vagy nem tudom , mert már dolgozni szeretnék jövőhéten azt mindenki meg én is már intézzük , fontos lenne nekem . lécci..

2018. jún. 29. 16:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
kis komunnista vagy
2018. jún. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Mert??????
2018. jún. 29. 16:27
 3/15 anonim ***** válasza:
szereted a munkát
2018. jún. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Jaaaa , nem , csak a pénzt , és azért szeretnék dolgozni..
2018. jún. 29. 16:30
 5/15 anonim válasza:

Ez azèrt nem olyan egyszerű!


A diákszövetkezetek meg a munkaadók is szeretik a fixebb, megbízhatóbb diákokat akikre nem csak a szünidő alatt lehet számítani. A korodból kiindulva gondolom Te csak a nyáron szeretnèl dolgozni... Így az állandó helyek ki vannak zárva


A másik a munkak 90%-a 18 èv felettieknek van.


Nem tudom merre fele laksz, ilyenkor már nem biztos, hogy találsz helyet.

2018. jún. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
58%

Hiányzik a pont gomb a billentyűzetedről, vagy csak simán ilyen hülye vagy?

Elmész egy diákszövetkezethez, ahol ajánlani fognak neked munkákat. Ez lehet 4 órás, esetleg 6,8 vagy akár 12 is egy nap. A fizetés pedig ha a hónap összes munka napját végig dolgozod is nagyon eltérő lehet. Munkától és napi óraszámtól függően. Lehet csak havi 70-et keresel diákmunkából, az is lehet, hogy 200-at.

Menj be egy diákszövetkezethez.

2018. jún. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

"minnél több pénz kéne nekem" - Képzeld, nagyon sok ember szeretne minél több pénzt, mégis sokan vannak, akik szinte teljesen feleslegesen dolgoznak napi 12 órákat 3 műszakban és épphogy kijönnek a fizetésükből a hónap végére.


Diákmelóból jól keresni nem fogsz.

2018. jún. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
De azt mondták a diákszövetkezetben , h van lesz , hely , és utána is szivesen dolgoznék , annyi , h nem mondom , h két hónapig szeretnék dolgozni , mert a csoportvezetőm nem támogatja , de Pest-Tatabánya között lakok , És egyszer Tatabányán , máskor Pesten vagyok, és akk. más osztálytársam mért tud dolgozni igy , 1 hónapot?? Meg mi nyár vége , még csak Július lesz.. Vagy hogy van ez..??
2018. jún. 29. 16:43
 9/15 A kérdező kommentje:
Diákszövetkezettel már sok mindent megbeszéltünk ..
2018. jún. 29. 16:46
 10/15 anonim ***** válasza:
Teljesen érthetetlenül írsz. 17 évesen használj már normális mondatszerkezeteket és pontokat könyörgöm. Majd ha a megfogalmazásod hasonló szinten lesz, mint a kommentelőké, kapsz normális választ.
2018. jún. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!