Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi történik, hogyha 7 óra...

Mi történik, hogyha 7 óra diákmunkát vállaltam el, de közbejött valami, és csak 6-ot tudok maradni?

Figyelt kérdés
Hétfőn kezdődik, szombat délben írtam a csajnak, aki intézi ezeket. Azóta nem ír vissza. Lehet valami következménye, hogyha esetleg nem írna vissza, de én csak 6 órát töltenék ott?
2018. júl. 1. 10:13
 1/8 anonim ***** válasza:
57%

Ez rendszeres, vagty csak kivételesen holnap, azaz hétfőn lenne így? (a hétfő az konkrétan a holnapi napra vonatkozik, vagy esetleg majd csak jövő hét hétfőre, azaz 2018.július 9-re?)


Hát, szerintem tálalás kérése az egész: ha a főnök ott és akkor, vagyis holnap úgy szembesül vele, hogy szia Dezső én léptem, akkor tuti kirúg (nem vagyok főnök, de úgy kirúgnálak, hogy a lábad nem érné a földet.)

2018. júl. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Előre (nap elején) jelezni kell a felettesednek. :) így rendben lesz
2018. júl. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Egész héten. Gyárban dolgozok, ott a műszakvezetőnek csak annyit adnak le, hogy a d.e-i vagy a d.u-i műszakban leszek. Csak most új emberke vette át a diákszövetkezetnél, és pontosan kéri, hogy mettől meddig vagyok ott. Egész héten így lenne :/
2018. júl. 1. 10:41
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet azt fogják majd mondani hogy akkor holnaptól nem kell jönni.
2018. júl. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne parázz ezen! Nyamvadt diák munka, kit érdekel ha kirúgnak van másik. Én is voltam gyárban diákmunkázni egy csomó buta proli között, aztán meguntam az ostoba megjegyezéseiket és leléptem a francba, átkértem magam máshova. Az sem volt jó onnan is léptem. A harmadik helyen viszont már jól éreztem magam. Ott tudtam is maradni. Úgyhogy ne görcsöljön ezen. Senkit nem érdekel ez olyan komolyan.
2018. júl. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Metionin ***** válasza:
100%
Ha elfogadják hogy szóltál akor oké de az is lehet hogy megmondják hogy akkor ne is menj. Mindenképp szólj reggel is a műszakvezetőnek (vagy ha van külön személy aki a diákokat intézi) hogy tudnak-e róla hogy szóltál, mert ha random hazamész akkor tuti hogy kirúgnak.
2018. júl. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hétvégén szerintem nem nézi az emailt,pénteken kellett volna szólnod/írnod.

Főleg,hogy nem egy óráról van szó.

Most már csak a ma reggel marad.

Attól függ,mennyire rugalmasak.

2018. júl. 2. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Vasárnap írt vissza, mondta, hogy rendben van. Nem csinált belőle ügyet szerencsére.
2018. júl. 2. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!