Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha nem mentem el a betanitott...

Ha nem mentem el a betanitott munka felvételijére akkor szerintetek hivogatni fognak telefonon hogy miért nem mentem?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy nagyon lelkes voltam, de elszomoritottak. Azt mondta a nő a telefonban két műszakban kell dolgozni. Délelőttös muszakban mindennap túlóra van es szombaton is menni kell. Délutános muszakban nincs túlóra de viszont ott is be kell menni szombaton is. Ha soha nem vagyok itthon akkor igy mi értelme?? Minden gyár ilyen?? Szerencsére többre is jelentkeztem imádkozom hatha azok jobb ajánlattal hívnak fel. Nem értem miért kell elvenni meg a szombatot is az embertől. Tiszta rabszolgasors. Nincs ezeknek lelkük?? Nagyon elszomorodtam. Az is eszembe jutott jobb lenne nem élni. Se okos nem vagyok se tehetséges se szép, végem.

#munka #Betanotott
2018. júl. 4. 09:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

Nem fognak hívogatni. Abból, higy ígérted ott leszel, de nem mentél, leszűrték hogy szava hihetetlen munkaerő lennél, nem hogy még hívogassanak és ők könyörögjenek...


Amúgy általában igen, minden gyár ilyen a túlórákat, szombatokat nézve. Törvényileg is megtehetik hogy enni túlórát elrendelnek.

2018. júl. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Jelentsd be legalább telefonon, hogy meggondoltad magad, köszönöd, de mégse. Nem minden gyár ilyen, vannak 3 műszakosok, felborítva az emberek természetes ritmusát, hol éjjel, hol nappal heti váltásban - borzalmas, embertelen munkával.

"Se okos nem vagyok se tehetséges se szép, végem."

Üdv a klubban, sokan vagyunk ilyenek. Keress más munkát!

2018. júl. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Nem fognak hívogatni.
2018. júl. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Mikor elkezdtem dolgozni akkor én is 2 műszakban voltam. A fizetés jó volt de nem tudtam megszokni, hogy hetente máskor kell kelni/aludni stb. Most már csak 1 műszakban vagyok, volt, hogy szombaton is bejöttem mert az annyit fizet kb mintha 4 napot (hétfő, kedd, szerda, csütörtök (pénteken nincs túlóra)) túlóráznék. De behozták, hogy csak az jöhet szombaton aki hétköznap túlórázik. Na én utána sokáig nem túlóráztam, nem jöttem szombaton és most sikerült elérnem, hogy akár túlóra nélkül is jöhessek szombaton (kell a pénz). Sürgős a munka, tegnap direkt nem maradtunk. Nem tetszik nekik ez van, rúgjanak ki :D kötelezni nem tud. Nem rabszolga vagyok. Max kirúgnak akkor meg megyek máshova, van választásom bőven. De úgysem rúgnak ki, mert az én munkámat nem tudná senki elvégezni, legalábbis ilyen minöségben biztos nem.


24F hegesztő

2018. júl. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
71%

Nem fognak hívogatni. Az értéked egészen pontosan 0, senkit sem fog érdekelni, hogy ott vagy-e vagy sem. Viszont ha újra jelentkezel, be sem fognak hívni.

Egyébként meg ha gyári melók terén nézelődsz, akkor az ilyen ajánlatért még össze is teheted a két kezedet. Ha csak két műszakban kell menni, az nagyon jó, mert minden éjszak alhatsz. Szombatod ugyan nincs, de vasárnap meg tudsz pihenni valamennyire. Ez azonban nagyon kényelmes beosztás, a legtöbb helyen 3 műszak a legjobb, amit el tudsz érni. Ezen túl lehet még 8 vagy 12 órázás folyamatos munkarendben, ott még hétvégéd sem lesz. Úgyhogy én a helyedben elmentem volna, mert ennél csak rosszabb ajánlatot kaphatsz.

2018. júl. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
61%

De kis édes vagy... Ha ennyitől elszomorodsz, akkor nem nagyon fogsz munkát találni, ennél csak rosszabb ajánlatok lesznek.

Gyárban a legtöbb helyen folyamatos munkarend van, ami azt jelenti, hogy nemcsak szombatod nincs, de hétvégéd, ünnepnapod sem. A gépek nem állhatnak le logikusan.

2018. júl. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyitől el ment a kedved akkor azt javaslom hogy tanulj! Szerezz diplomát esetleg szakmát. Más lehetőséged így nem nagyon lesz, a gyárakban meg mindenhol ez megy, a 2 műszak még nem is vészes . A 3-4 műszak sokkal rosszabb ( szerintem).
2018. júl. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez úgy működik hogy jelentkezik oda mondjuk 50 ember. Mindet felhívja a vezető és általában egy napra berendeli őket. Elmegy mondjuk 30. Abból 5 még a helyszinen meggondolja magát. 10 pedig hazaérve úgy van vele hogy ez neki mégse tetszik. És marad 15 emberük próbaidőre.

Hidd el hogy míg fel nem vettek addig nem lelkiznek azon hogy elmentél-e vagy sem. Egy szám voltál nekik aztán annyi. Nem vártak rád a csoportnál többet.


Sajnos ilyen a világ. Nem tudom milyen végzettséged van, de lehet nem ártana még akkor egy keveset tanulni, mert az ilyen melókba lelkileg belerokkan az ember.

Tudom miről beszélek. Én is most ültem vissza az iskolába. Nagyon nehéz, de reméljük jobb lesz.

2018. júl. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Rendszeresen heti hat napot dolgoztatni törvénytelen. Én ezt jelenteném.
2018. júl. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Mar megint felhivtak csak most egy férfival beszéltem. Azt mondta hétfőn menjek probamunkara. Sokat gondolkodtam ez hogy lehetséges, aztán rájöttem hogy a cégnél ket email címe is van es en mind kettore elküldtem az önéletrajzot. Szóval van meg egy lehetőség. Máshonnan meg nem hivtak.
2018. júl. 6. 12:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!