Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A nőknek miért lételemük...

A nőknek miért lételemük egymás fúrása a munkahelyen?

Figyelt kérdés
Folyamatosan azt látom minden munkahelyemen, hogy a nők igyekeznek egymás alá tenni, kib*szni a másikkal, még akkoris, ha közvetlenül együtt dolgoznak. Kérdezem nőként, mi szükség van erre?
2018. júl. 9. 08:35
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

Ezt en is eszrevettem.

Sokszor ki is beszelik egy mast egy 3. Szemelyel es ha epp nincs ott a 3. Szemely akkor ot is.

2018. júl. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%
Ez a női cicaharc, ők így rivalizálnak.
2018. júl. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Sokan érzik azt - még ha csak tudat alatt is - hogy ebben a férfi világban csak úgy lehet érvényesülni/előrébb jutni ha a busz alá lökik a másik nőt.
2018. júl. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%

A férfiak is ugyan ezt csinálják, csak úgy mondom..


24F

2018. júl. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyneműek, többen egy helyen, legyen akár férfi-nő ezt csinálják.

Volt olyan munkahelyem, ahol annyit pletykáltak egymásról a munkatársaim és olyan szinten fúrták egymást, hogy amiatt jöttem el-ezek negyvenes férfiak voltak.

2018. júl. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bosszúállók vagyunk? Nehogy már könnyű legyen a másiknak...

Férjem utóbbi 2 helyén, műhelybe csak pasik voltak. Elmondása alapján, ők kijöttek / kijönnek 1mással.

Inkább a pasi főnőkeik csinálják a feszkót...

2018. júl. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nőként mondom, jó kérdés. Egyébként szerintem a pasik nem ilyenek,lehet hogy egy kis kibeszélés megesik, de olyat nem tapasztaltam hogy fúrnak egymást.
2018. júl. 13. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!