Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Pasik, volt már rá példa,...

Pasik, volt már rá példa, hogy egymás között megbeszéltétek, ki a legszebb nõ a munkahelyen?

Figyelt kérdés

2018. márc. 19. 00:07
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Simán, meg melyikkel mit csinálnánk.
2018. márc. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%

Ez olyanok között alap téma akik szabad szájúak, onnantól meg amit eltudsz képzelni na azt egy beszélgetés alatt megvitatjuk. Olyannal nem is nagyon foglalkoztam/beszélgettem aki nem hozta fel témának a nőket.

25F

2018. márc. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

Egy átlagos gyárban simán megtörténik.

Budapesten a csilli villi irodaházakban ahol már az is szexuális zaklatás ha felhúzod a szemöldököd jobban kell vigyázni. A fehér kesztyűs fiúkák nem igénylik az ilyen alpári témákat.

2018. márc. 19. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak arról beszélgettünk, hogy kinek ki tetszik. A véleményeink közt van ugyan átfedés, mert minden kolléganőnk vonzó a maga módján. De nem mondtuk egyvalakire, hogy a legszebb lenne.
2018. márc. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
legszebb nő? olyat nem lehet megbeszélni, mert midnenkinek más tetszik. Nekem X, neki Y és nincs olyan, hogy legszebb. Max, kinek ki tetszik.
2018. márc. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
Nyilván elég gyakran ez a téma. De a nők nagy lapáttal raknak a témára mert olyan qrvás aligruhákban lengedeznek,pucsítgatnak hogy egész nap áll a fax .Pedig nemrég lett megjavítva.
2018. márc. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%

Sajnos van ilyen a munkahelyemem.

A sràc 34 èves,hàzas,van hàrom gyereke ès folyton csurog a nyàla a munkahelyi nőkèrt.


Elmondja elèg gusztustalanul,melyiket dőfnè,szopatnà meg.

Ilyenkor mindig közlöm vele,hogy hàzas ès neki hogyan esne ha a felesège is hasonlóan viselkedne a munkahelyèn.

Erre azt közölte,hogy azt tudja meg,neki ilyet nem szabad.


Jaaaa! A nőnek semmit,de a ferfinak mindent?

2018. márc. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%

7: Nekem is volt ilyen kollégám, az meg azt felelte: "Vazze', hűséget fogadtam, nem vakságot!"


Amúgy a 2-es válaszadóhoz hasonló emberekről is megvan a véleményem. Mintha csak a nőkről lehetne beszélgetni, más értelmes témáról nem. Én épp ezért nem tudtam beilleszkedni gyárban és közmunkában.

2018. márc. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát én már dolgoztam olyan gyárba ahol elég sok fiatal nő volt összezárva, és csak néhány pasi, de azok is csak ritkán jártak be, ott a csajok nem csak hogy megbeszélték hogy ki a jó pasi, de elég rendesen be is szóltak egymásnak ha valamelyik a kiszemeltjükre ránézett XD
2018. márc. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem Gizi néni tetszik, a nyugdíjas takinő.
2018. ápr. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!