Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Állásinterjún voltam, azt...

Állásinterjún voltam, azt mondták visszahívnak, de nem így lett. Felhívjam őket vagy felesleges?

Figyelt kérdés

Diák vagyok és pénteken voltam egy állásinterjún.

Az interjú végén azt mondták,hogy szombaton mindenképp felhívnak,akkor is ha sikerült,akkor is ha nem vesznek fel.

Nem értem,hogy minek hitegettek,ha utána mégse hívnak fel.

Felhívjam őket vagy felesleges?


2018. júl. 9. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Felesleges.
2018. júl. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

Tök egyszerű annyira logikus.


Már leírtam de mégegyszer:


1. ha érdekel a meló hívd fel őket.

2. ha nem érdekel a meló akkor felejtsd el őket.


3. ha nem tudsz dönteni akkor pszichomókus :D

2018. júl. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
57%

Felesleges,sajnos mindegy,hogy diák vagy majd később rendes munkáról lesz-e szó. Mindig mondják majd jelentkeznek,de 10 ból max 1 jelentkezik ha "nem"-re esik a választás. Amúgy szarnak bele.


Egyszer kellett egy meló nagyon,konkrét időt nem mondtak,csak,hogy 1,5-2 hét múlva jelentkeznek,hogy felvettek vagy sem. Eltelt 2 hét. Gondoltam felhívom őket. De még a telefont sem vették fel és vissza sem hívtak.

Utána megtanultam nem várok vissza hívásra,keresek más melót,interjúkra járok amelyik előbb szól oda megyek ennyi.

Amúgy gondolom xy állásra jelentkeznek 50-100 an vagy kitudja. Akit nem vettek fel nyilván nem fogják hívogatni,de egy kör email is megtenné igazából :D De hát ez van. Keress más melót biztos lesz másik ahová felvesznek.

2018. júl. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

NEM felesleges!

Én pl a Danone-nál jártam úgy, hogy azt ígérték 1 héten belül felhívnak. Eltelt 2 hét, hét rájuk csörögtem. Azt ígérték utána néznek: kiderült, hogy a gyárigazgató szeretne velem második körös interjút, azaz tovább jutottam.

HR-es tyúk azt ígérte, 1 héten beül felhívnak. Persze megint nem hívtak. Amikor rájuk csörögtem megint nem voltak képben, és aznapi visszahívást ígértek. egy vagy két nappal később hívott fel az idióta, hogy felvennének.

Az igazgató hetek óta várta az új munkaerőt, de a HR-es lánykák elbarmolták az időt.


Ahol most dolgozok, a jelentkező diákok felét (kb 70 ember) nem lehetett elérni az által megadott elérhetőségen. Vagy rosszul adták meg a számukat, vagy elfelejtették levenni a tiltást a telefonról, hogy ismeretlen számot kicsörögjön stb. Ha 1-2 ilyen hülye lenne az még megértem, de 50 fő felett már soknak tartom.

2018. júl. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!