Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek normális ez egy...

Szerintetek normális ez egy főnöktől?

Figyelt kérdés

Most kezdtem nemrég egy új munkahelyen. A 2. hetem végén volt egy meetingem a főnökömmel, megkérdezte hogy érzem magam eddig. Én mondtam hogy jól, és értékelem mindazt a betanítást és energiát amit itt belémfektetnek, xy részfeladatot még soha nem csináltam és azért nem megy még mint a karikacsapás, de majd belejövök.


Erre ő azt válaszolta, hogy mivel még csak két hete vagyok itt a munkámhoz nem tud hozzászólni, de szerinte nem integrálódtam kellően a csapatba, és azért nem, mert a személyiségem az ilyen gáz.


Ennek egy hónapja. Tegnap valahogy szóba került ez a bizonyos meeting és megkérdeztem hogy ez mégis mi a fene volt, már nem azér.


Az volt a válasz, hogy jaj, az a meeting csak arra volt, hogy én elmondhassam hogy hogy érzem magam de ha én ezt nem igénylem akkor nem lesz több, nyugi, keep smiling.


Most úgy meg vagyok zavarodva, mint vasorrú bába a mágneses viharban.


Most ez ki akar rúgni vagy csak ennyire hülye és nem tud bánni emberekkel?


2018. júl. 14. 17:52
 1/2 Hudebusa válasza:
Nem kell foglalkozni vele csináld a dolgod a legjobb tudásod szerint, hogy ne tudjanak belekötni.
2018. júl. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Furcsa. Esetleg kérdezd meg, hogy mégis mire gondol azzal, hogy gáz a személyiséged. Tud konkrétumot mondani?
2018. júl. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!