Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Megsérültem a munkahelyemen,...

Megsérültem a munkahelyemen, menyjek bekötött kézzel dolgozni?

Figyelt kérdés

Szerdán történt a baleset. Megégedtem magam 300 fokos csővben, ami csak pillanat volt igazán. Jó lement a bőröm. Barna kezd lenni körülötte jó nagy folt lesz ott. Az aztán eltűnik? Be van kötve a kezem, beírtam magam munkába mert otthon azt mondjál hogy dolgozhatok a kezemmel ha be is van kötve. Mi a ti véleményetek? Nehogy elmegyek munkába és haza küldenek mert sebes a kezem.



Vélemény?


2018. júl. 20. 10:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Eleve orvoshoz kellett volna menni,táppénzre vetetni magad, vagy egyáltalán adjanak róla igazolást hogy munkaképes vagy-e. (nyilván valóan nem)
2018. júl. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Az a véleményem, hogy ott azonnal jegyzőkönyvezni kellett volna, ez üzemi baleset.

Menj el, mutasd meg a kezed egy dokinak. Szólj a munkahelyeden, hogy ez történt, mit javasolnak (nem tudom, érdekelni fogja-e még őket).

2018. júl. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Beírták a jegyzőkönyvbe a munkahelyen hogy balesetem volt. Dokinal is voltam. Kötésre járok
2018. júl. 20. 10:51
 4/15 A kérdező kommentje:
Doki azt mondta hogy rajtam áll, hogy megyek-i dolgozni vagy sem. Otthon azt mondják miből lesz pénzem ha nem megyek el dolgozni. Elmegyek sz@rok rá, saját magamert leszek felelős, pénz kell!
2018. júl. 20. 10:53
 5/15 A kérdező kommentje:
Máma felhívtam a mestert, hogy egyezzek meg vele, hogy mikor megyek dolgozni mikor van szavad muszákjuk. Nem mondtam neki, hogy balesetem volt, ő nekik be van úgy is írva szerintem hogy ekkor és ekkor volt ennek és ennek balesetje.
2018. júl. 20. 10:55
 6/15 anonim ***** válasza:
84%
Ki mondja, hogy mehetsz dolgozni, a doki? Ha munkahelyi baleseted volt, jogosult vagy 100%-os táppénzre. Én bekötött kézzel, ha ilyen veszélyes munkát végeznék, tutira otthon maradnék.
2018. júl. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Én meg iskolás vagyok, ez csak brigád.
2018. júl. 20. 10:57
 8/15 A kérdező kommentje:
Igen. A doki azt mondta ha úgy érzem magam, hogy mehetek dolgozni akkor mehetek. Csak attól aggódók hogy elmegyek hétfőn munkába és haza küldenek mert be van kötve a könyökömnél
2018. júl. 20. 10:59
 9/15 anonim ***** válasza:
Maradj szépen otthon pár napot
2018. júl. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Otthonról küldenek dolgozni hogy nincs semmi bajom hogy mehetek dolgozni
2018. júl. 20. 11:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!