Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az önéletrajzba hova írjam a...

Az önéletrajzba hova írjam a választott érettségi tárgyamból megszerzett érettségimet? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Egy munkára jelentkeznék ahol előny ha értesz a számítástechnikához. Na most én középsuliban a választott tárgyamként az informatikát jelöltem meg amiből meg is lett az érettségim. Ezt hova írjam bele? Vagy ezt nem szokás?

2018. júl. 20. 12:28
 1/3 A kérdező kommentje:

szóval a tanulmányok ponthoz az önéletrajzban feltüntettem h x évtől-x évig x középiskola (érettségi)

ide kéne írjam pluszként?

2018. júl. 20. 12:31
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, a tanulmányokhoz... Amúgy az érettségi semmit sem jelent. Én 2 hét alatt készültem fel az emeltre úgy hogy még soha sem használtam a word, excel, pp és accesst, csak programozni tudtam, meg weboldalak csinálni...


Szóval akár ki is hagyhatod hogy ebből érettségiztél, mert az semmi.


A szakismeret vagy ehez hasonló kategóriába írd be inkább, hogy tudod használni azt az adott technologiát amit kérnek, de ha ez sem tartod elégnek akkor oda beírhatod kibetűvel, hogy ebből érettségiztél is.

2018. júl. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm a válaszod!
2018. júl. 20. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!