Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért csak engem küldtek ki a...

Miért csak engem küldtek ki a tűző napra gazolni?

Figyelt kérdés
Már második éve járok ebbe a kertészetbe, tavaly egyenrangú félként kezeltek, sokkal változatosabb volt a munkám, nem csak gazoltam, mint most. Nagyon ritka az, ha valami mást kell csinálni, akkor is csak max. két vagy három órán keresztül, utána irány gazolni. Tavaly a kaja szünet után fél 1-kor a nagy melegben senkit nem küldtek ki a tűző napra, bár akkor a nyár is sokkal melegebb volt. Olyankor árnyékoló alatt voltunk vagy bent. Most is vannak olyan napok, amikor meleg van, délután munkaváltás van ha esetleg valaki a tűző napon volt délelőtt. Most nem megyek amúgy se mindennap mert van más munkám, de heti 2-3x azért elmegyek. Tavaly is tartottam hosszabb szüneteket más okból. Engem szinte mindig gazolni küldenek, tehát azokkal kell mennem akik gazolnak és mindig mással vagyok ezért, de én mindig gazolok, ők meg mindig mást. Most ugye ez ilyen nyári munka a suli miatt, vannak más diákok is, de ők szinte nem is gazolnak, az állandó dolgozókkal szoktam. A többi diák, mindig árnyékoló alatt vág, vagy bent vannak. Ma viszont egyedül gazoltam délután, miután a főnök elment 2-kor. Ma volt más munkám is, azzal végeztem2-kor, addigra már elment. Akkor kérdezték a főnökhelyettest, mit csináljak. Nem tudta megmondani, majd kiakart küldeni gazolni, kérdeztem h nem-e maradhatok bent a diáklánnyal tálcát tölteni úgyis egyedül van, azt mondta h akkor csináljam azt. Eltelt fél óra, jönnek be, hogy én menjek ki gazolni, a másik lány az árnyékoló alá ki, mert más jön tálcát tölteni. Ennek most mi értelme volt? Kérdeztem h egyedül én leszek a tűző napon gazolni? ilyen se szokott lenni. Azt mondta a főnök üzeni (ott se volt már). Muszáj volt kimenni, utolsó egy órára. Aztán eszembe jutott h a tanuló fiúk dobálják ki az elhalt növényeket a komposztnál. Fogtam magam és odamentem, de ők már nem voltak ott. Egyedül csináltam azt, igaz az is tűző napon volt, de nem kellett hajolgatni, mert azok már fel voltak pakolni csak ki kellett dobálni a cserépből. Szerintetek ez miért van? Igazságtalan szerintetek ez? Ti mit csinálnátok? Ám egyesek már azt képzelik hogy csak gazolni tudok mást nem, többször is megkérdezték mikor szóba jött más h te tudod azt csinálni? kicsit lekezelően. Mondtam h igen, tavaly is sokat csináltam. Most is ez volt mikor tálcát akartam tölteni, h tudok-e olyat csinálni. Mikor tavaly vele is elég sokszor csináltam. Most ez mi???

2018. júl. 20. 18:55
 1/2 anonim ***** válasza:
muszáj neked itt dolgoznod? szerintem nem!
2018. júl. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Marha sok szöveg a semmiért. Ne menj oda melózni,ha jól értem ez egy diákmunka,és most rádszálltak ,keress mást vagy pihenj otthon.
2018. júl. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!