Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Megsérültem mit tegyek?

Megsérültem mit tegyek?

Figyelt kérdés
Megégedtem a kezem a könyökömnél egy 300 fokos csővben, pillanat volt az egész. 20 cm a sebes, és betadinnal kenyjük. Olyan érzést érzek a kezemben mintha izomlázam lenne. Be van kötve erősen attól lehet? Iszonyatosan fáj. Holnap kell menni munkába mit csináljak? Menyjek? 12-es műszak. Pénzre szükségem van. A hónaljam alatt fáj, nagyon rosszul néz ki a sebem.
2018. júl. 22. 18:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Orvos látta?
2018. júl. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyébként pedig táppénz.
2018. júl. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Hideg folyó vízzel kell hűteni! Gyorsan! Sokáig. Inkább ne kösd be. Ne tegyetek rá semmit. Hűtés után nem ártana ügyeletre menni.
2018. júl. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Orvosnál voltam pénteken. Otthon kötjük at fáslival de iszonyatosan faj a kezem.
2018. júl. 22. 19:09
 5/10 A kérdező kommentje:
Iskolás vagyok, nem fogok kapni érte pénzt ha otthon leszek
2018. júl. 22. 19:11
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
Mutasd meg mégegyszer egy orvosnak, később is szükséged lesz még a kezedre.
2018. júl. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az orvos betadint tett rá és bekötötte
2018. júl. 22. 19:16
 8/10 anonim ***** válasza:
Kolléga nem vitte túlzásba a betegállátást. Gyógyszertárban lehet venni curiosa kenőcsöt, az hámosít is meg hűsít is, javaslom a használatát.
2018. júl. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A betadin csak arra jó, hogy ne fertőzzön el. (amúgy az is kérdés hogy hanyad fokú égés. Csak piros vagy hólyagos is? Ha hólyagos lejöttek e a hólyagok, mert akkor nagyobb a fertőzésveszély is.)


Kenőcsnek én Dermazint ajánlom (nem engedi, hogy elfertőzzön plusz regeneráló) vagy panthenol spray-t.


Az, hogy ez indok e a munka kihagyására igazából az orvos tudná megmondani. Látatlanban nyilván nem lehet tanácsot adni.

2018. júl. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Piros és olyan kis fehér valamik ott vannak. Anyum azt mondja hogy gyógyul a bőröm
2018. júl. 22. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!