Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek ha nem akarok...

Mit tegyek ha nem akarok dolgozni de sajnos muszáj?

Figyelt kérdés
Mivel nem vagyok okos nincsenek jo kepessegeim ezért csak betanitott munka jöhet szóba. Szerintem még meghalni is jobb lenne csak az a baj mindig is féltem a haláltól illetve attol milyen módon következik majd be. De élni se akarok mar.

2018. júl. 25. 11:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Kérlek,söt könyörgöm egy ismeretlen embernek,hogy ne add fel ilyen könnyen!

Légy erös vagy legalább próbáld meg elkezdeni egy olyan életet ami neked elfogadható!

2018. júl. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mindig van munka, mindig lehet valahol dolgozni, olyan még nem volt, hogy valaki dolgozni akart volna és éhen halt, mert midenhonnan kirúgták, byroni hősökre nincsen szükség kicsim
2018. júl. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Írja hogy nem akar dolgozni, nem az a gond hogy nincs munka hanem hogy nem megfelelő ami van.
2018. júl. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Menj külföldre pénz nélkül! Kéregess, zenélj utcán stb. Legfeljebb éhen halsz de neked az is jó nem?
2018. júl. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

hehe :D külföldön kéregetésből nem fog éhenhalni, ugyanis külföldön (és nem is kell messzire menni, mondjuk Bécsbe) 4x annyit keresnek a csövik mint az itthoni minimálbér. :D és mondjuk egy szarabb hónapot hoztam fel példának.

amúgy nekem sincs kedvem dolgozni, nem fogom összetenni azért a két kezem, mert egy légkondis irodában adminisztrálgatok... "csináld azt amit szeretsz". Jó. Mit szeretek?

2018. júl. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!