Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mik a jelei annak, hogy...

Mik a jelei annak, hogy munkahelyet kell váltanod?

Figyelt kérdés
2018. júl. 29. 12:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem érzed jól magad, és van reális eéslye annak, hogy találsz jobb helyet.
2018. júl. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%
Kiviszik a főnök irodájából a heverőt.
2018. júl. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A főnök pikkel rád, a munkatársaid b×nak, kihasználnak.
2018. júl. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Busszal mész be, de rendszeresen mentővel jössz ki.
2018. júl. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha munka közben azon gondolkozol,hogy hogyan is kéne megölnöd magad,az egy jel.
2018. júl. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha már gyomorideggel mész be reggel, nem találsz semmi örömet benne, nincs fejlődési lehetőség, kiégtél, nem becsülnek meg, vagy egyszerűen másra/újra vágysz, kaptál egy jobb lehetőséget.
2018. júl. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Gondolatban eljátszol azzal hogy csinálsz egy sorozatlövöldözést.Utálod az összes embert,főnök se normális.Fizikailag-agyilag teljesen megterhelő,kevés pénz társul ehhez.Úgy érzed kiégtél agyilag-testileg.
2018. júl. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Elborul az agyad.

Én most kezdtem ezt el érezni, pedig még csak 1.5 hónapja vagyok ott. Kb 1 kerek hete érzem.


Rájössz hogy semiféle terv nincs veled, még csak annyi sem, hogy egy fix helyed legyen legalább és nyugalomban végezhesd a dolgod.


Egyik nap 4 óra munka után (szerelés) felállítottak, átküldtek valahova máshova, azért, hogy kiszolgáljak! pár nőt, nő létemre. Felháborító, mert a tűsarkas, ..csája kint nőt nem állítják föl nefélj az asztala mellől, hogy menjen át máshova valami értelme nincs direkt megszívatlak hülyeséget csinálni.


Szívtam én már eleget, meg éltem lemondásokkal, nem lesz érvágás a ..csba otthagyni ezt a helyet is megint.

2018. júl. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
58%
A másik meg az hogy semmi nem érdekel, lelkes voltál, aztán ez alább hagyott, már semmi sem lelkesít. Bárhova megyek, bárhova kerülök cégen belül, nem érdekel az egész, csak az, hogy el onnan.
2018. júl. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Előx nem hiszed, aztán meg már elhiszed, hogy megint és megint és újra és újra, büdös bkó, pa.rszt emberek közé kerültél.
2018. júl. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!