Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti a munkahelyen szoktatok...

Batta80 kérdése:

Ti a munkahelyen szoktatok ökörködni? Mennyire elfogadottak a csínytevések? Vagy nekem nincs humorérzékem?

Figyelt kérdés

Nálunk egy gyártóüzem van, 100 fő feletti a dolgozó állomány és az egyik vezető beosztású csaj (30+) folyton idétlenkedik. Pukkasztgat légpárnákat, lerakja a földre a targonca elé, és lesben figyel, majd idiótán vihog. Vagy a szék lábai alá rakja, és várja, hogy ráüljön valaki, majd elboruljon esetenként.

Én ezen kiakadtam, a csaj meg azt mondta, nincs humorérzékem.

Tényleg nem lenne humorérzékem?


2018. aug. 1. 08:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%

Jó reggelt kívánok.

Én igen. Apám kollégájával szállítunk kenyeret. Fiat ducato 2.8 és szoktuk az irányjelző hangját utánozni.

2018. aug. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
65%

Aki a cipofuzo kioldasa nelkul veszi le a cipojet, azt egy kicsit megszoktam huzni, nem eszrevehetoen, de felvenni mar nem tudja.. Ilyenkor jon, hogy neha megkellene mosni, a gomba biztos tulnotte magat, stb... Az, hogy munka kozben ijesztegessem a masikat, az kizart, igy is eleg veszelyes hely.

A kezdoket szoktuk elkuldeni hangtompitoert a porszivora, uvegtoro kalapacsert, a piros szemmertekert, a reszelo zsirert...

2018. aug. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
44%
Marmint a cipofuzojet huzom meg..
2018. aug. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igazad van, hogy zavar. Ráadásul a főnököd balesetveszélyes. Kiváncsi vagyok, hogy ha valaki megsérül, akkor is vihogni fog. Gimiben mi is csináltunk ilyeneket, munkahelyen ez már komolytalan. Viccelődni normálisan is lehet. Nem tudod jelenteni valakinek?
2018. aug. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen szoktunk poenkodni, de sima poen, nem ami baleset veszelyes.

A csajnak talan valami munkat kellene adni ha ennyire raer szorakozni.

Nagyobb fonok tud ezekrol?

2018. aug. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Nincs a hierarchiában közünk egymáshoz.

Nem nem tud a nagyfőnök ezekről. És a frissen kinevezett üzemfőnökkel is sikerült ezt megcsinálnia, aki nem kicsit kiakadt, még egy ilyen, és szerintem minimum egy írásbeli.


Csak már elbizonytalanodtam, azért tettem fel a kérdést, mert ő annyira azt hajtotta, hogy ez normális, és poénkodni szabad és kell is. Rendszeresen csinálja ezt, igaz, nem túl gyakran.

2018. aug. 1. 10:10
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, amit az a nő csinál, az messze nem normális. Eleve, ha olyat tesz, hogy emiatt felboruljon valaki a székkel, az balesetveszélyes. Én lehet, hogy egyszer kiakadnék emiatt és szólnék a munkavédelmisnek. Végül is, ha valaki balesetveszélyes dolgot művel, az elsősorban rá tartozik. Aztán ha ő mondja neki, az már másképp hangzik, ill. ha rá sem hallgat, akkor ő lehet, hogy a csaj főnökének szól.
2018. aug. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Néha, de akkor sem ilyen primitív módón mint amit itt leírtál.
2018. aug. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút elfogadhatatlan. Amellett, hogy nagyon ráér, ezek balesetveszélyes és ostoba dolgok. Semmi keresnivalója egy olyan pozícióban, ahol embereket kell irányítani.


A humor csak addig tolerálható egy ilyen helyen, amíg az nem veszélyezteti mások testi épségét, és a gyártás zavartalanságát.

Azonnal jelezném, hogy ez elfogadhatatlan. Ha ezt a részét nézem, nekem sincs humorérzékem, nem is lehet egy ilyen helyzetben.

2018. aug. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Szoktunk poenkodni, de nem ilyesmikkel, megdobaljuk egymast papirgalacsinnal mikor nem figyel a masik, stb, de inkabb szobeli poenok es szivatasok vannak. De az is csak azok kozott, akik tudjak, hogy vevo erre a masik.
2018. aug. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!