Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha úgy dolgoztam három napot,...

Ha úgy dolgoztam három napot, hogy júl.30.31. ès aug.1. Ès 15-èn van utalás, akkor?

Figyelt kérdés
Akkor aug. 15-èn elutalják nekem ezt az egy augusztusi napot is? Három nap után ott hagytam a cèget, mert az agyamra ment a főnök. (Diákmunka ès szövetkezeten keresztül kerültem oda.)

2018. aug. 2. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Naigen. Szövetkezetek azok nem így működnek sajna. Aug.15-éig kapsz két napot, és szept.15-éig egy napnyi fizut.

Meg általában minden hónapra levonnak ilyen apróságot, százakárhány forintot valami alapbiztosításra. Szóval nálad ez most két hónapnyi lesz. Igazándiból lényegtelen

2018. aug. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Èrtem, akkor lènyegèben nem kapok fizetèst megint.

Köszönöm!

2018. aug. 2. 15:13
 3/5 anonim ***** válasza:
A felmondás után 5 napon belül köteles a munkáltatód kiadni a kilépési papírjaidat és kifizetni a munkabéredet.
2018. aug. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

REndes munkánál valóban ki kell fzietni 5 napon belül.

Itt viszont a di´ßakszövetkezet a munkáltatója, és nem velük bontott szerződést, hanem az ő egyik partnerükkel. A diákszövetkezetnél továbbra is tag.

Ahogy az első írja, augusztusban a júliusi fizudat kapod meg, és majd szeptenmberben az augusztusit.

2018. aug. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. aug. 3. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!