Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szégyellni való dolog az ha a...

Szégyellni való dolog az ha a gimi után nem egyből mentem egyetemre, hanem dolgoztam 1 évet egy gyorsétteremben?

Figyelt kérdés
Ezt ismerkedésnél hátrány bevallani?
2018. ápr. 7. 09:15
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Nem szègyen. Sőt, a mai vilâgban, ahol a te korosztàlyod nagy rèsze azt kèpzeli hullik a pènz az ègből... inkàbb legyel rà büszke. Kèt dolog törtènhet: összefutsz egy lusta elkènyeztetettel, szerinte tuti ciki lesz, de ilyenekkel szóba sem kell allni, mert klasszisokkal jobb vagy nàluk. 2. Talàlkozol egy normàlis partnerrel, becsülni fogja, hogy nem egy semmirekellő vagy, ès nem a làbad lógattad otthon. Minden jót a terveidhez :)
2018. ápr. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem az egyaltalan nem szégyellni való dolog.Az is más ,hogy miért nem mentél közvetlen egyetemre gimnázium utan,de ez a te döntésed volt.Ne úgy gondolj erre a dologra,hogy szegyen,kínos ,hanem beszélj erről magabiztosan és egy magabiztos embernek biztos nem fognak beszolni azért mert egy évet halasztott.Legalabbis nekem ez a véleményem.
2018. ápr. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Normális emberek nem akadnak fenn ilyesmin, aki meg mégis, azt jobb messziről elkerülni.
2018. ápr. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%

Engem negyedik próbálkozásra vettek fel orvosira! Mit csinálnál akkor a helyemben?

Elásnád magad?


Valamiért én NEM tudok magamra áldozatként tekinteni! Én is mehettem volna könnyebb szakra, mint az osztálytársaim, kisujjamat nem kellett volna megmozdítanom és felvettek volna. De a nehezebb utat választottam!

2018. ápr. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Te jó Isten, ezek a kérdések.

Nekem több évfolyamtársam volt, aki egyetem alatt is gyorsétteremben dolgozott, vagy mást melózott esténként, ez inkább tiszteletreméltó volt a többség szemében.

2018. ápr. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%
Én is dolgoztam gyorsétteremben egyetem mellett. Mikor a gimis osztálytalálkozón ezt elmeséltem, az egyik srác kiröhögött, de ő könnyen beszélt, mert neki a befolyásos apuci már egyetem alatt szerzett egy állást egy menő cégnél. Mondjuk, nem ő volt az egyetlen, aki apuci segítségével ért révbe, de csak ő röhögött ki. Igazi tuskók az ilyenek, nem kell velük foglalkozni!
2018. ápr. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bánat nem fog vele foglalkozni.
2018. ápr. 8. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Alapbol azt se ertem amikor mas miatt aggodik h mit szolnak vmihez, hat meg egy olyan dologhoz ami nem szegyelnivalo.
2018. ápr. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!