Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyit keres egy hotel...

Mennyit keres egy hotel recepciós Budapesten jelenleg (középérték)?

Figyelt kérdés
Csak érettségim van , angol 4-es , és nagyon jó a nyelv érzékem , van oklevelem az érettségin való teljesítményemért, és 2 évet éltem No.-ban , folyékonyan beszélek németül , persze grammatikailag nem helyesen, mivel itt tanultam meg.

2018. aug. 2. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
140-160 ezer körül.
2018. aug. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
130-160
2018. aug. 3. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Annál nyilván többet. Pótlékos munkakör + szokott lenni valami kis jutalék is pl késői kijelentkezésre stb. 180-tól felfelé.
2018. aug. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat !

Nézegettem és sok helyen nem írják , egynél 220 volt meg adva nettóban , csak elvárás annyi volt , hogy felsőfokú végzettség szükséges ... most ezért nem értettem , hogy minek egy ilyen munkához..?

2018. aug. 5. 20:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Lassan mindenhol munkaerő hiány van, még is vannak még olyanok főnökök akik el hiszik azt hogy ennyi pénzért el megy hozzájuk az akinek felsőfokú képzettsége van, de nem fog, én sem nagyon értem.
2018. aug. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!