Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Merjem meglépni, vagy várjak?

Merjem meglépni, vagy várjak?

Figyelt kérdés

Tegnap felhívtam egy álláshirdetőt,kézségesen tovább küldött egy másik telefonszámhoz ahol a recepciós vette fel és nem irányított a cél személyhez akinek a nevét korábban megkaptam de felvette az adataim és ígérte hogy aznap keresni fognak..mondanom sem kell hogy azóta is várom.Mivel még nyitott a pozíció és önéletrajz küldés szempontjából nem kaptam email elérhetőséget arra gondoltam beutazok ma és személyesen leadom..szerintetek jó ötlet,vagy kissé erőszakosnak tűnök? Illetve a recepción említsem meg a telefonbeszélgetés azon részét is hogy azon személynek szeretném odadni aki részleteket is tudna az állásról mondani,akinek a recepcióssal való beszélgetés előtt megtudtam a nevét? Vagy egyszerűbb ha újra felhívom?


Egyébkémt egy hotelról van szó..és még pályakezdő vagyok.



2018. júl. 17. 07:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért nem küldöd el e-mailben a jelentkezésed, mint az összes többi pályázó?
2018. júl. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Személyesen add le,jó ötlet.
2018. júl. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mert az email-t nagyon ritkán nézik tapasztalataim szerint.Egyébként bevittem,holnapra már a vezetőségen lesz borítékban.;)
2018. júl. 17. 18:03
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem jól tetted, hogy bevitted

Lehet, hogy elkeveredett a cetli telefonszámoddal és elfelejtenének keresni

2018. júl. 18. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nézik... Mindenki elektronikusan kommunikál.

Én rendszeresen interjúztatok már pályakezdőket. Egyértelműen e-mailben jön az önéletrajz a HR-re, ők továbbítják amit érdemes.

2018. júl. 18. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem mindenki nez emaileket. Rengeteg cegnek ki van irva kapcsolattartasra vagy Hr-hez, de az eletben nem valaszolnak. Ez a cegek kis szazalekra igaz. Aki hasznalja, az termeszetesen 100%-ban valaszol is kb. Jol tetted hogy szemelyesen bementel.
2018. aug. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!