Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti akik gyárban dolgoztok?

Ti akik gyárban dolgoztok?

Figyelt kérdés
Mennyi szünetetek van, milyen időközönként? Kíváncsiságból kérdezem, hogy van ez máshol. Felháborítónak tartom azt, hogy 6-18h-ig tartó műszakban is, csak 10 perc a max. szünet.
2018. aug. 2. 20:51
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Nálunk sem kell bedolgozni a szünetet.
2018. aug. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Annyi szünetem van amennyit csinálok magamnak, kint lehetek 2-3 órát is akár a 8 órából.
2018. aug. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
És ez melyik gyár? Ja, hogy nem az...
2018. aug. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

"Szünet? Mégis mennyit fizessen a munkáltató azért, hogy te cigizgethess? Én egy percet nem adnék, azért van a 8 óra, hogy 8 órát termelj. Ha igény van a szünetre, ossz el egy órát, ahogy tetszik, de csak 7 órát fizetek ki."


A szociális érzékenységed, neked is egyenlő a nullával kedves válaszoló. Valahol értem én amit mondasz, pont ez az elmélet vezetett korunk rabszolgatartó társadalmához. Mintha nem profitálnának rajtunk keresztül éppen eleget?!


Másfelől biztos vagyok abban, hogy úgy állítod ezt, mint aki soha életében nem végzett fizikai munkát


Végül, de nem utolsó sorban. Olvass figyelmesebben, ne rögtön a gonoszság áradjon belőled. Szó nincs cigiről, én pl. soha életemben nem is éltem vele. Amit kifogásoltam(tunk) az az, hogy ha benn kell tölteni az egész napot(nem 8 órát), akkor legalább egyszer meglehessen állni min. 20 percre, hogy tudjál étkezni. Ezt akár még úgy is, hogy azt az időt nem fizetik, de megadják a lehetőségét. Tudod röhejes, hogy ott sorakoznak a melóhelyen a mikrók, hűtők, italautomaták, de rohadtul nincs idő használni is őket. De lehet vele dicsekedni, hogy nálunk milyen jól vannak tartva a dolgozók! Ez a nagy francos helyzet!

2018. aug. 3. 21:30
 25/32 anonim ***** válasza:
13%
Soha nem vegeztem fizikai melot, ez teny. De pont ezert tanultam 6 evet egyetemen, hogy kenyelmes irodabol iranyithassam a melost.
2018. aug. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
91%
És egyetemet végzett emberként empátia sincs benned. Tipikus nagyzolós paraszt vagy.
2018. aug. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:

"Soha nem vegeztem fizikai melot, ez teny. De pont ezert tanultam 6 evet egyetemen, hogy kenyelmes irodabol iranyithassam a melost."


Nagyon jól tetted, hogy tanultál 6 évet! Ha nem így lenne, akkor most a mi oldalunkon állnál, pedig lényegében ugyanaz a ember lennél mint most. Ezt tartsd szem előtt.

2018. aug. 3. 22:39
 28/32 A kérdező kommentje:
Most kezdesz már felbosszantani! Miféle henyélésről beszélsz? Remélem oda lesz egyszer az a csoda nagy jóléted!!
2018. aug. 3. 22:42
 29/32 A kérdező kommentje:

Nagyon fiatal lehetsz még, nem sokat tudsz az életről. Kevés volt a 6 év, hogy mindent megtanulj. Amire te gondolsz az a irigység, nem pedig a féltékenység. De erről itt szó nincs. Csupán arról, hogy kicsit jobban kellene tisztelni embertársaid.


A van helyetted öt másik emberrel is nagyon mellényultál. Te melyik országban élsz? Lassan már lasszóval próbálják az embereket a munkába állítani. Gyakorlatilag mindenhol hiány van, a legegyszerűbb operátori állásból is. Én ipari városban élek. Ebben a régióban már 2000 igen kétezer ukrán melós van. Akik már elkezdtek tovább vándorolni oda ahol több a pénz. Ezt konkrétan tudom. Nem tudom arról hallottál e már, hogy mezőgazdasági munkára már indiai melósokat is hoznak. Egyszer csak elfogynak az általad tanulatlan senkiknek titulált emberek, és akkor két kávé között mehetsz te a szalagra ha nem akarsz becsődölni.

2018. aug. 3. 23:17
 30/32 anonim ***** válasza:
Napi 12 órát dolgoztam, nem a légkondis irodában, hanem kint a 30-35 fokban, minden reggel 5 perc szünetet kaptunk reggelire. Azon kívül semmit. Mégsem rinyáltam, elég jó fizetésért csináltam.
2018. aug. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!