Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ebben az esetben én leszek a...

Ebben az esetben én leszek a hibás ha nem megyek be az első munkanapomon dolgozni?

Figyelt kérdés

Szóval a helyzet az, hogy felvettek egy multihoz, csütörtökön aláírtuk a szerződést, és ott azt mondták hogy pénteken (3.-án) majd felhívnak hogy hová kell menni hétfőn dolgozni.

Lesz pár hét betanulási idő amit egy általuk kijelölt áruházban kell eltöltenem, tehát nem tudom hogy hol, de mindig máshol.

De nem hívott senki, e-mailt sem küldött és én nem ismerem annak a számát aki hívni fog.


A szerződés szerint viszont hivatalosan hétfőn már dolgoznom kellene.

Én leszek akkor most a hibás? nem akarom elveszíteni ezt az állást.



2018. aug. 5. 12:15
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem holnap hívd fel őket hogy mi a helyzet vagy menj be személyesen megérdeklődni.
2018. aug. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22%
Tehát most izgulsz és várod a telefon hívást.Fel fognak hívni,este időben feküdj le,és nyugi.De ha már most ennyire teher számodra akkor kapcsold ki a telefon,és hangposta,és ha este 8ig nincsen üzenet,hogy xy vagyok ide jöjjön dolgozni akkor annyi.
2018. aug. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Hétfőn besétálsz ahol már voltál (szerződéskötésnél vagy interjúnál) és közölöd, hogy ma kéne kezdeni nem nem kaptál további infót, hogy hova menj. Ott helyben intézkednek majd.
2018. aug. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy én a központjukban írtam alá a szerződést, de nem ott kell majd dolgoznom.

És ott is csak annyit tudtak mondani, hogy majd valaki értesíteni fog engem 3.-án.

Ez a központ úgy másfél órára van tőlem, tehát még be sem tudok menni hogy engem senki nem értesített.

A telefonszámomat biztos hogy tudják mert rajta van a szerződésen, önéletrajzon, stb.


Szóval szerintem csak simán elfelejtettek felhívni.


2. Válaszoló:

Nem érzem tehernek, egyszerűen csak aggódok, mert nem akarom elveszteni a munkám már az elején.

2018. aug. 5. 12:32
 5/7 anonim ***** válasza:
10%

Szerződés példánya megvan? Azon rajta kell lenni a cég nevének, telefonszámának. (olyan nincs, hogy nincs rajta)Felhívod azt a számot, és elpanaszolod a gondodat.

De ha erre is van valami kifogás, hogy miért nem lehet megoldani akkor te igazából nem is akarsz dolgozni.

Akkor ne menj hétfőn, és várj, hogy egyszer felhívnak, hogy miért nem mentél. A munkát hiába van szerződésed akkor ne vedd biztosnak.

Tudod az ember ha nagyon akarja megtalálja a módját, hogy elérje, bemenjen.

2018. aug. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%
Felhívod a központot, elmondod az ügyintézőnek, hogy nem hívott senki, nem tudod hova kell menned. Pont.
2018. aug. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Szerződés példánya megvan? Azon rajta kell lenni a cég nevének, telefonszámának."


Megnéztem a saját szerződésem.... mind a 3a-t mert 3x lett mródosítva.. Egy árva telefonszám mail cím nincs rajta.

Csak postacím.

2018. nov. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!