Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire van hatással a...

Mennyire van hatással a főnökünk a munkánkra?

Figyelt kérdés
Kell-e visszajelzést adnia a hibákról, vagy a pozitìv észrevételekről? Tud-e azon változtatni, hogy milyen irànyba fejlődjünk? Ha az elvárásokat teljesítjük, visszafelé kell-e várnunk valamit? Számít-e az, hogy milyen véleménnyel van a tevékenységünkről?
2018. aug. 7. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Abszolút, teljes mértékben meghatározó a főnök.

Én egyetemen tanultam is vezetési ismereteket. Nagyon hasznos óra volt, bár nem nagyon emlékszem rá. Az tuti, hogy a kommunikáció, a motiválás, és a problémamegoldó szemlélet az nagyon fontos volt 😃


Munkáim során tapasztaltam is ezt. Diákmunkáknál pl, kis üzletvezetők nagyon ügyetlenek ebben. Gondolom nincs nekikez a szuper óra az okj képzésben 😃 nagyon gyengék kommunikációban, a problémamegoldásuk pedig elvész abban, hogy kielégítsék a területi vezető igényeit, az emiatti stresszt pedig cseszegetés formájában vezetik le az alkalmazottakon. Főleg diákokon, akiket könnyű elzavarni, mert mindig van más 😃


Aztán viszont egy ideiglenes munkánál pedig volt jó tapasztalatom is. Irodai munka volt. Nagyon jó volt a kommunikáció is. Ha hülyeséget kérdeztem, akkor is válaszoltak, és elmondták a végén, hogy legközelebb nézzem át előbb a leírásokat, és csak aztán kérdezzek, mert amúgy benne van minden szükséges infó, szinte.

És így is volt. Ellenőriztek itt is, de sosem lecseszési céllal, hanem építő jellegű volt minden. Nameg a társaság is jó volt 🙂


Szóval így bazijó, hogy volt minden oldalról tapasztalatom. Remélem főnökként tudom majd alkalmazni a tanultakat is 😃


Ha érdekel a téma, akkor szívesen előkeresem a tanárom jegyzetét 😃 de talán az is elég lesz, ha rákeresel neten a vezetési ismeretekre 😃

2018. aug. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszod!
2018. aug. 7. 22:30
 3/4 anonim ***** válasza:
1, Nekem volt egy flegma főnöknőm, aki szerint minden tök könnyű az életben, nem kell olyan görcsösen foglalkozni dolgokkal. Sajna átvettem ezt a stílust tőle, de szerencsére már nem vagyunk egymás közelében; 2, A hibákról mindenféleképpen, mert ettől lehet fejlődni, tanulni; 3, Rajtunk és a környezeten múlik. Neki csak teret (kellene) adni a fejlődés lehetpségének (pl.: továbbképzésre való engedély); 4, Nem, csak annyit, hogy ne legyen flegma, mindenkit vegyen emberszámba; 5, Részben igen, mert ma is jellemző az, hogy utánatelefonálnak az embernek, ha el szeretne menni az adott munkahelyről.
2018. aug. 8. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2018. aug. 8. 07:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!