Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A főnökünk meghallotta,...

A főnökünk meghallotta, amikor a három kollégámmal "szidtuk" a rendszert, jár ezért kirúgás? Ti hogy látjátok? 24L

Figyelt kérdés

Szóval hárman beszélgettünk az ebédlőben, ahova SOHA nem jött fel a főnökasszony. Épp a túlórról beszéltünk, és mondtam hogy ha sajnálják azt a kétezer FT-ot tőlem, költség gyógyszerre, aztán a kolléganőm is mondott erre valamit, majd ő mondta h nem fogok rákérdezni, ekkor lépett be a főnökasszony. Megkérdezte: "mit nem fogtok megkérdezni?"

Én erre csípőből rávágtam, hogy a túlórát, mert h nem lett fizetve stb... és erre azt mondta, miért a másiktól kérdezem, miért nem tőle? Erre mondtam neki, hogy "hát épp azt beszéltük, hogy megkérdezem tőled majd ma"

Erre mondta h jaaa, hát ebben a hónapban nem kapott senki, meg amúgy se én intézem, stb...


Aztán mondta h menjek le, mert ő megy haza és meg akarja beszélni a melómat. Elmondtam neki, normálisan meghallgatta, aztán kérdeztem tőle h jvőhét kedden mehetek-e korábban egy órával, mondta h persze már mondtad nem probléma, elengedlek.


Szerintetek lehet ebből bajom? az a baj, a beégett kollégák kezdték el fokozni a helyzetet, h lehet kirúgnak minket (hozzáteszem még próbaidőn vagyok) stb...

És azóta hányok az idegtől kb. Holnap nem lesz a főnökasszony, ezen fogom idegelni magam egész hétvégén.

De ha többet is hallott volna, azt már mondta volna, nem? Eléggé temperamentumos nő, minden miatt ordít a másikkal stb... szerintem ha úgy lenne, már nem lennék itt. Vagy hívott volna délután ezért, az tuti.


Szerintetek? Egyébként eléggé szemét munkahely, szóval annyira nem sajnálnám, csak hát na... ne ilyen miatt repüljek már! :S


2013. máj. 16. 16:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sem a történtek, sem a főnököd reakciója nem utal arra, hogy bármi gáz lenne. Lazítanod kellene, kissé neurotikus típusnak tűnsz, ha emiatt képes vagy hányni az idegességtől. Amúgy sem jellemző, hogy bárkit kirúgnának azért, mert a túlórák kifizetéséről cseveg ebédidőben. Olyan azért szoktak, ha a munkádat nem végzed rendesen.
2013. máj. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Te nem ismered ezt a nőt :D egyébként a "költse gyógyszerre részt" csak nem hallotta.. az a ciki egyedül... :S
2013. máj. 16. 17:05
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát az biztos hogy nem jó pont, mindenesetre egyenes voltál vele, nálam ez számítana. Főnöke válogatja hogy mit lép erre, ha fair akkor a munkádat nézi és nem azt hogy miről beszéltek az ebédidőben.
2013. máj. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Több helyről hallottam már, hogy ha felkészülsz a legrosszabb eshetőségre, ha elfogadod, hogy megtörténhet, már nem emészti fel az energiádat a sok idegeskedés.


Én is ilyen vagyok, sokszor napokig nem tudok megnyugodni. A páromnak viszont nagyon bölcs tanácsa van az ilyen alkalmakra: semmit sem változtat a dolgokon, ha idegeskedsz miatta.


Ha meg úgyis szemét a hely, nézz körül, hátha találsz valami jobbat :)

2013. máj. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha temperamentumos az asszonyság, és amikor elkéredzkedtél utána, akkor teljesen normális hangnemben elengedett, akkor 1000%, hogy nem hallotta. :)
2013. máj. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
*jav. de szerintem sem fognak csak emiatt elküldeni. Nyugi :))
2013. máj. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
ja, mert hogy ezt is mondtam :D de ezen már csak kiakadt volna ha hallja...
2013. máj. 16. 17:06
 8/11 anonim ***** válasza:
A túlórát rendezniük kell, és igaz, hogy nem a főnököd intézi, de neki kéne utánajárni, vagy tudatni veletek, hogy mi van. Egyedül a "költse gyógyszerre" rész ami kifogásolható, de ez azért nem elég a kirúgáshoz, és a leírtak szerint ezt nem hallotta.
2013. máj. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jól értem? Nem fizetik ki a túlórát, és még neked kell fosni, hogy kirúgnak, amiért ezt szóvá teszed? Úgy jelenteném fel őket mindenütt, mint a szar.
2013. máj. 17. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne idegeskedj. Én már mondtam olyat a kollégámnak, hogy akkor a főnök költse a pénzét gyógyszerre meg koporsóba üsse be magának a szöget, ha ennyire skót g*eci. Ezt pont meghallotta a főnök, de nem mert oda jönni hozzánk. Tudja jól, hogy mi vagyunk a szakemberek és ha mi nem lennénk, akkor megnézhetné magát. Szóval ne parázzál.
2013. máj. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!